Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Üst kattan su akıyor ve daire sahibi yaptırmıyor

Üst kattan su akıyor ve daire sahibi yaptırmıyor

Üst kattan su akıyor ve daire sahibi yaptırmıyor ise konu hakkında çeşitli yaptırımlar vardır yapcaklarınızı sırası ile bu makalede yer almaktadır. Çözüm Tesisat olarak yaşanan su kaçaklarında kameralı cihazlarla tespit yapmaktayız.

İski yetki belgeli ve bilir kişi raporlarımız vardır eğer komşu ile davalık iseniz vereceğimiz rapor mahkemede bilir kişi raporu yerine geçmektedir.

Kaçağı Gidermeyen Komşuya Ne Yapmalı

  • Tüm uyarılarınıza rahmen su akıntısı gitmedi ise noter aracılığı ile bir uyarı yazısı gönderin aderese ve devamında dava açacağınızı belirtin.
  • Belediye zabıtalarını arayarak olaya müdahale etmesini isteyin.
  • Eğer tüm bu uyarılara rahmen akıntı devam ediyorsa mahkemeye dava açın merak etmeyin yaptığınız tüm harcamalar karşı taraftan dava sonuçlanınca alınacaktır. Bunun yanında manevi olarakta bir mevla isteyebilirsiniz.

Üst kattan su akıyor ve daire sahibi yaptırmıyor ise yukarıda saydığımız adımları sırası ile deneyiniz. Eğer komşunuz anlayışlı ise firmamızın yaptığı bu cihazla su kaçağı bulma faaliyetlerinden bahsedin ne siz nede komşunuz sorunu yaşamaya devam etsin.

17 Kasım 2016
2.865 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN