Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Üst kattan akan su neticesi olusan hasar

Üst kattan akan su neticesi olusan hasar

Üst kattan akan su neticesi olusan hasar üst komşunun kendisine aittir bu konu hakkında komşunuzu uyarın eğer umursamıyorsa aşağıdaki adımları izleyiniz. Çözüm Tesisat olarak binalarda , dairede ve iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını cihazlarla tespit etmekteyiz.

Alt kattan su akıyor ise bizi arayarak noktasal olarak arıza tespiti ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Alt kat komşunun bu su kaçağından dolayı hasar gören eşyaları ve duvarlarının tamiri üst kat komşuya aittir.

Tamir Yaptırmayan Komşuya Yaptırımlar

Su kaçağı tamirini ve boya badana onarımlarını karşılamayan yerine getirmeyen komşu hakkında çeşitli yaptırımlar vardır. İlk olarak sözlü uyarı yapın netice yok ise belediye zabıtalarından yardım isteyin bunun sonucunda yine umursamaz bir tavır var diyorsanız noter aracılığı ile daire sakinine yazı gönderin ve mühdet tanıyın. Buna rahmen tamir gerçekleşmiyorsa konuyu mahkemeye taşıyın yapılan masraflar maddi ve manevi olmak üzere tarafınıza iade edilecektir.

Üst kattan akan su neticesi olusan hasar üst komşunun kendisine aittir. Eğer su kaçağı sorununu anlaşarak çözüme kavuşturmak sizin elinizde bizi arayın son teknoloji cihazlarla servis veriyoruz.

22 Kasım 2016
2.163 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN