Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat kaçak yerini gösteren alet

Tesisat kaçak yerini gösteren alet

Tesisat kaçak yerini gösteren alet ile kırma dökme yapmadan su arızasını bulup onarıyoruz gider görüntü alma , temiz su dineleme ve termal kameralı hizmet veriyoruz. Çözüm Tesisat İstanbul geneli yer mekan ayırt etmeden mümkün ise aynı gün içinde aletle su kaçağı tespiti yapar.

kaçak yeri gösteren aletler

Aletle Tesisat Kaçağı Bulma

Tesisat kaçağı yerini gösteren alet kullanan tesisatçı sayısı oldukça azdır bu cihazların pahalı olması bir yana kullanımıda uzmanlık gerektirmektedir. Çözüm Tesisat olarak bu işe 1998 yılında başladık o zaman öğrenecek kimse yoktu yurdışından disbiritör firma tarafından eğitim aldık o günden bu güne firma içi uzmanlık arttı ve eğitim veren firma durumuna girdik. Tesisat kaçak yerini gösteren aletler sayesinde evinizin iş yerinizin kırılmadan önce arızanın yerini belirtilmesinde mutlak suretle yardımcı olur. Eskiden kaçağın olduğu noktalardan kırım başlardı bir bakmışsınız ki ev harabe olmuş tesisat yeniden döşenecek aynı zamanda fayanslarda yeniden yapılacak buda diretkt olarak maliyete yansıyacaktır.

Tesisat kaçak yerini gösteren alet kullanan İstanbul firmaları arasında en uygun ve en profesyonel olanını seçmenizi öneriyoruz. Çözüm Tesisat evdeki su kaçağını sadece 99 TL ye buluyor iş yerlerinde oluşan kaçaklar ise kaç katlı olduğuna ve büyüklüğüne göre değişkenlik gösterebiliyor. En doğru fiyatlandırma için size en yakın ofisimizi veya merkez telefonlarımızı arayınız.

07 Haziran 2016
1.554 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN