Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Tesisat Kaçak Tamir Kimyasalı

Tesisat kaçak tamir kimyasalı sıvası ile kombi veya kalorifer sisteminde meydana gelen kaçakları kırma dökme işlemlerine maruz bırakmadan kapatabiliyoruz. Çözüm Tesisat  su kaçak kimyasalını uygulayan en profesyonel hemde en ekonomik firmadır.

Kimyasal İle Su Kaçağı Tamiri

Tesisatın genel kontrolleri yapıldıktan sonra kaç litre sıva kullanılacağını tesisatın temizlenmesi gerekip gerekmediğine uzmanlarımız karar vermektedir. Piyasada çeşitli firmalar çeşitli fiyatları ile tesisat kaçak tamir kimyasalı uygulaması yapmaktadır. Doğal olarak kime güveneceğinizi şaşıracaksınız. Size bir kaç net tiyo verelim fiyata değil icrata bakmak lazım zaten sitesindende az çok nasıl bir firma olduğunu anlarsınız. Mutlaka en az  yıl garanti vermeli  , 24 saat içinde ilaç tutmazsa geri servis yerinde vermeli veya ücreti iade etmelidir. Firmamız sayılan tüm bu maddeleri yerine getiren kurumsal tesisat firmasıdır. Tesisat kaçak tamir sıvısı nasıl uygulanır ? Tesisatın temiz olduğundan emin isek ilacı başka bir pet şişeye döküp çalkalarız daha sonra tesisattaki suyu çok az boşaltırız sonra ilacı ilave ederiz herhangi bir petekten veya kombiden yapılır.

24 saat boyunca kombi uygun görülen ısı veya derecede çalışmaya bırakılır bu süreçte delikle temas eden sıvı kaçağı gördüğünde kristelleşerek kapatır. Daha net bir açıklama ile boru içine kılıf oluşturur daha sonra oluşabilecek kaçakları dahi önler. Su kaçağı tamir sıvısı mı yoksa tespit mi daha ekonomik ? Tespit yapılmadığı için su kaçağı tamir kimyasalı kullanmak sizin içinde daha ekonomik olacaktır. Tespit yapılsa dahi tespit ücreti , tesisat tamiri ve fayans tamirleri derken yüksek bir maliyet içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çözüm tesisat kimyasal sıvısını uygulayarak hiç bir yeri kırmadan zarar vermeden üstelik 1 yıl garantili su kaçağını tamir etmektedir. Sizde firmamızın verdiği bu servisten yararlanmak için yapmanız gereken size en yakın şubemizi arayıp bilgi veya randevu alamak olacak.

08 Nisan 2016
3.202 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN