Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

tesisat check up

tesisat check up

Tesisat check up taraması yapan firmalar su tesisatı borularında kaçak kontrolü test pompaları ve kameralı sistemlerle İstanbul genelinde yapılıyor. Çözüm Tesisat ” check up ” yaparak tesisatta sorunları ortaya çıkarmaktadır.

Tesisat check up  yapan firmalar ile kombi su eksiltiyor sorunu için bakım yapılarak arızalı duruma gelen parçaların temizlenmesi veya değiştirilmesi uygulanabilir. Kömür, doğal gaz, merkezi ısıtmalı, zeminden ısıtmalı petekler olsun suyu bir noktadan akmaya başladığı zaman cihaz ile bunu görebilirken, onarım için ilaçlarımız mevcut olup, sistemdeki düzelmeyi de kontrol ederek basınç değerlerine bakabiliriz. Daire borularında check up yapan firmalar için Çözüm Tesisatı tercih ediniz.

Su Tesisatında Check Up Firmaları

Tesisat check up firması duş musluğu sızdırıyor ise su faturaları artabilir. Sızıntı yapan duş musluğunu onararak aile bütçenize tasarruf oluşturucu önlemler alabilirsiniz. Su vanası onarımı, musluk kolonu ve gövdesi arızası için ekip arkadaşlarımız yardımcı olabilir. Duş musluğuna ait temiz su borusunda sızıntı varsa onları da detektör ile tarama yaparak bulunmasını sağlayabilir ve hangi alaşımlı malzemeden yapılırsa yapılsın sistemi tekrar çalışabilir duruma getirebiliriz. Tıkanan temiz su borusu içinin kimyasal ile yıkanması veya kireçlenen, paslanan su borusunun değiştirilmesi için keza bizi arayabilirsiniz. Yangın hidrant su sızıntısı için detektör ile tarama yapabilir ve bunu toprak altındaki su kaçak yerini bulmak içinde uygulayabiliriz. Özel test pompası tarama fonksiyonları ile şebeke suyunda basınç düşüşü ve eksilmesi gibi durumları da araştırabiliriz.

Tesisat check up banyo gideri pimaş ve pvc borulardaki kanallardaki tıkanmalar için özel robot cihazımız vardır. Tüm katmanlardaki atık maddelerin itinalı olarak 20’den fazla fonksiyon ile temizlenmesinden önce kamera araştırması yapmayı ihmal etmiyoruz. Sızdıran ve sürekli su kaçıran kombi su borusu yerini bulmak için termal kamera veya peteklerin havasını almak, petek reglaj ısı ayarlarının yapılması gibi detaylarda bile bizi arayabilirsiniz.

22 Nisan 2017
4.152 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN