Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tesisat Arıza Tespit Cihazı Kağıthane

Tesisat Arıza Tespit Cihazı Kağıthane

Tesisat arıza tespit cihazı Kağıthane servisi sadece 99 TL kırmadan robot makineli cihazlarla su kaçağı arama hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat Kağıthane mahallelerinde son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmet vermektedir.

Su arızası bulma cihazı Kağıthane servisini arayarak kameralı ve dineleme cihazları kullanarak hizmet alabilirsiniz. Alt komşuya olan akıntı nedeni ile tüm evi kıran tesisatçılardan değiliz bizi arayın profesyonel hizmet alın.

Kağıthane Tesisat Kaçağı Uzmanı

Kağıthane tesisat arıza tespit cihazı boru yıpranması oluşan binalarda kalıcı su sistemi onarımı sunmaktadır. Sızan sudaki seslerle alakalı kısa sürede su arıza yer tespiti yapılabilir. Cihazımızdaki mikrofon ve onların elde edeceği sesler ile su kaçağı bulan firmalar örneğin daire, apartmanda, ofiste, rezidansta alt kata su kaçağı gibi yer sabitlemeleri yapabilir. Beton zedelenmez ve cihazdaki radyo frekans dalgaları kullanılır. Bazen farkında bile olmazsınız ama su çıkan her yerde çatlayan su borusu yoktur ve biz bu ayrımları da yaparak onarımlara geçiyoruz. Tesisat arıza tespit cihazı Kağıthane ıpıslak kalan duvar ve fayansta kurumama ve hep ıslak kalma sorunu için kameralı su kaçağı tespiti yapabilir. Normal bir kamera düzeneği değildir. Bina yapılarının içlerine yerleştirilen su sistemleri arasında sıcak su taşıyan kolonlar vardır. Oradaki sızmalarda ise termal cihaz dediğimiz bu özel kamera sistemleri sıcaklığı en ileri düzeyde baz alarak sistemlerin yerleri bulur. Anlık sızma boyutlarını gösterebilir. Örneğin, lavabo duvarından akan sıcak su ve durmaması için onarım yapabilecek tesisat firmaları olarak biz oradaki tüm sızma yerlerini betonlara zerre zarar vermeden görebiliriz. İyileştirme, onarım, düzeltilecek ve yenisi mutlaka takılması gerekecek olan boruları da yerleştirip bu sayede hızlıca çözüm getiriyoruz.

Tesisat arıza tespit cihazı Kağıthane derli toplu ve disiplinli su kaçağı bulan tesisatçı ekibidir. Nemli kalan ve düzelmeyen, ıslak yüzeyleri kurumayan duvarlar, fayanslar için uygulanacak gerekli araştırmalara sahibiz. Lağım gibi hiçbir şekilde hatalı çalışmasına toleransı olmayan bu sıhhi kanallarda uzunca diyebileceğimiz kamera düzenekleri ile kırılan yer varsa bulabiliriz.

25 Kasım 2016
1.790 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN