Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Tavan Kararması Ve Küflenme Nasıl Önlenir

Tavan Kararması Ve Küflenme Nasıl Önlenir

Tavan kararması ve küflenme nasıl önlenir ? İlk önce sorunun kaynağını bilmekte fayda var çözüme net olarak ulaşmak için araştırma yapılır. Yukardan damlayan su veya derz aralarından sızan sular kararma ve küflenme yapabilir. Bunun duşunda banyodaki cam sürekli kapalı ise veya yok ise duş sorasında oluşan buharlar tavanın kararmasına neden olabilir.

Banyo Tavanında Küf Nasıl Önlenir

tavanda kararma ve küflenmeTavan küflenmesi durumunda yapılacak iş tespit cihazlı firmalardan yardım olmak ve üst komşunuza durumu bildirmektedir. Ancak korkmayın eskisi gibi bu sorunların sıkıntılı süreçlerle değil kolay bir şekilde üstesinden gelmek mümkün. Cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemleriyle su kaçağının yeri noktasal olarak belirlenmekte ve kısa sürelerde sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlanmaktadır. Firmamız aracılığı ile yaptıracağınız tüm su kaçağı tespiti işlemleri uygun fiyat aralıkları ve profesyonel hizmet çerçevesinde sizlere sunulmaktadır. Tavan kararması ve küflenme nasıl önlenir Çözüm Tesisat firmamızı arayarak sorun hakkında araştırma ve analizler yaptırabilirsiniz.

Tavan küflenmesi veya kararması ancak kalıcı çözüm bulunduğu zaman önlenir yani kararan tavana boya çekmek sorunu gidermez tekrar meydana gelir.

21 Haziran 2016
10.869 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN