Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Sultangazi 75. Yıl Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi 75. Yıl Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi 75. Yıl su kaçağı tespiti yapan robot makina cihaz kullanan su tesisatçı olarak kırmadan dökemden su kaçağı bulma konusunda servis vermekteyiz. Çözüm Tesisat son teknooji harikası cihazlarla aynı gün içinde su sızıntı problemlerinizde hizmet vermekteyiz.

75. Yıl Su Kaçağı Cihazlı Su Tesisatçı

Sultangazi 75. Yıl su tesisatçı borudan sızdıran sular ile binanın su ile dolması gibi sorunlara bakabilir. Mobil sistem su kaçaklarının yerlerinin bulunması veya zeminden ısıtma borularındaki kaçak yapan yerleri bulmada kameralı su kaçağı tespiti gibi ısı bazlı teknolojiler ile kesin teşhis ortaya koyabiliriz. Ev, ofisteki tesisat borularının sorunsuz ve %100 çalışır durumda olması için yalnızca hasar almış kısımlarda onarımlar yeterlidir. Onu da sinyalizasyon teknolojiler ile kırmadan anlamaktayız. Sultangazi 75. Yıl su kaçağı tespiti polietilen Sultangazi 75. Yıl tesisatçı borularda kaçak yapan yerleri bulabilir. Temiz su, sıcak su sistemleri, zemini ısıtan borularda kullanılabildiği gibi su kaçağı bulan firmalar olarak buradan akan sular için bizim analiz tekniklerimiz vardır. Zemini düşünün ve bir kısmı ıslanmış. Oraya termal kamera tutulması ile röntgen anında çekilecektir. Hatta soğuk kalan zemindeki boruları anlamak içinde kullanılabilir. Zeminden su kaçıran borulardaki su sızıntıları yerleri de görülebilir. Eklenecek kapatıcı kimyasallar ile orada onarımlar da yapılabilir. Bu tekniği spor salonları, laboratuvar, AVM tuvalet, banyolarındaki zeminden, duvardan su geçen sıcak su borularındaki su kaçıran yerleri bulmak içinde kullanabiliriz. Fazla zaman harcanmasına gerek kalmaması ve ısıtma sorunu olan binalarda temizliğin başlama yerlerinin de bulunması açısından önemlidir.

Sultangazi 75. Yıl su kaçağı tespiti özel dinleme frekansları ile ses yapan su borularını herhangi yüzeyi dinleyerek bulabilir. Yüzeylere sürtülerek ses toplayıcı mikrofondaki boru delinmelerindeki belirtiler cihaz ekranına da gelmesi ile su kaçağı bulan tesisatçı bazı analizler yapmakta ve hemen onarmak için adımlar atabilmektedir.

06 Ekim 2016
1.144 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN