Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su tesisatı arıza tespiti

su tesisatı arıza tespiti

Su tesisatı arıza tespiti yapan tesisat firmaları İstanbul Çözüm Tesisat servisi kameralı robot cihazlarla aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Çözüm Tesisat İstanbulda 5 şube 9 servis aracı ile su tesisat arızalarını gidermekteyiz.

Su tesisat kaçağı tespiti yaptıktan sonra onarım için gereken bilgileri veriyoruz eğer kabul olursa teklifimiz 1 yıl garantili onarımı gerçekleştiriyoruz. Sudan sebeplere teknoloji çözümler için bizi tercih ediniz.

SU TESİSATI ARIZA TESPİTİ NASIL YAPILIR

Su tesisatı arıza tespiti sizin yapabileceğiniz bir işlem değildir. Su tesisatı içerisinde var olan arızaları anlamanın en kolay ve en güvenilir yolu bir tesisat firması ile görüşmenizdir. Yoksa evde kendi uygulayacağınız yöntemler ile su tesisatında var olan arızaları tespit etmeniz mümkün değildir. Su tesisatı arıza tespiti için alanında uzman olan ve işini en iyi şekilde yapan kaliteli bir tesisat firması ile görüşmeniz her zaman sizin yararınıza olacaktır. Dedik ya su tesisatındaki arızaları siz kendi yöntemlerinizle belirleyip çözemezsiniz. Sıradan bir tesisatçı çağırdığınızda ise o da klasik arıza tespit yöntemlerini kullanacağı için su tesisatındaki arızayı tespit etmesi size yeni bir inşaat masrafının çıkmasına neden olacaktır. Bu nedenle tesisat içerisinde meydana gelen su kaçaklarının tespiti için son teknoloji aletleri kullanan cihazla su kaçağı tespiti yapan firmalar ile görüşmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Cihazla su kaçağı bulan firmalar alanında uzman olan personeli ile evinizdeki bütün tesisatı inceler. Bu inceleme için de kamera ve dinleme cihazı kullanır. Kameralar ile banyo gideri, lavabo gideri, klozet gideri, küvet gideri ve çamaşır makinası gideri gibi bütün pis atık su borularının giderleri incelenir. Dinleme cihazı ile de temiz su boruları ve kalorifer tesisatı incelenir. Bu şekilde su tesisatı arıza tespiti kolaylıkla yapılır. Bütün bu işlemler sonrasında tesisat içerisinde var olan su kaçağının olduğu yer tespit edildikten sonra ise kaçağın olduğun yer tamir edilerek sorun giderilmiş olur. Bütün bu işlemler sadece 2-3 saat içerisinde yapılır ve gereksiz zaman kayıpları önlenmiş olur.

Su tesisatı arıza tespiti için kendiniz çeşitli yöntemler uygulamış olsanız belki de günlerce bu sorun için uğraşacaksınız. Hatta belki de sorunu çözemeyip daha da büyüteceksiniz. Sıradan bir tesisatçıyı çağırdığınızda da yine aynı şekilde evinizde bir hafta boyunca sürecek olan bir inşaat alanı oluşturacaksınız ve bu iş bitmek bilmeyen bir çileye dönüşecek. Bütün bunları yaşamak istemiyorsanız eğer su tesisatı arıza tespiti için alanında uzman olan bizim firmamıza ulaşarak kısa sürede bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

16 Şubat 2017
3.214 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN