Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su sızmaması için fayans arasına ne çekilir

Su sızmaması için fayans arasına ne çekilir

Su sızmaması için fayans arasına ne çekilir konusunu ele alacağız alt kata bir su kaçağı var ve bunun fayans boşluklarından kaynaklandığını düşüyorsanız derz dolgu malzemesi kullanmalısınız.

derz dolgusu

Derz Dolgusu Nasıl Yapılır

Fayans Arasından Su Kaçağını Önlemek İçin

Derz dolgu nalbur ve yapı marketlerde kale kim ismiylede bulabilirsiniz uygulaması oldukça basittir. Şimdi size kısa ve öz şekilde derz dolgu nasıl yapılır anlatalım ; İlk önce yeni fayans arasında derz dolgu yapacak isek koyu renkli kullanım yapmanızı tavsiye ediyoruz çünkü beyaz derz dolguları zamanla kararıp kirli bir görüntü oluşmasına neden olabiliyor. Su sızmaması için fayans arasına derz dolgu çekimi zeminin temiz olmasına özen gösterilmelidir. Derz dolguyu uygun su miktarı kullanılarak karıştırışmalıdır daha sonra bir mala yardımı ile açık olan fayans aralarına sürülmelidir işlem bittikten hemen sonra hafif ıslak bir sünger yardımı ile fayans temizlenmelidir ki kuruduğu zaman fayans üstüne leke bırakması ve çıkartılması çok zordur.

Çözüm Tesisat firmamız ev ve iş yerlerinde fayans aralarından su sızmaması için ne çekilir sorusunun hem cevabını hemde İstanbul genelinde servisini vermektedir. Eğer sizde derz dolgudan dolayı su kaçağı poblemleri yaşıyorsanız bizi arayın anında çözüm üretelim.

08 Temmuz 2016
5.070 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN