Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı

su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı

Su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı İstanbul firması makineyle mutfak , banyo daire tesisatında su kaçağı tespiti noktasal olarak bulunur. Çözüm Tesisat dinleme ve görüntüleme cihazları kullanarak İstanbul genelinde tespit ve tamir servisi veriyoruz.

Su kaçıran yeri makine ile bulan firmalar arasında en ucuz fiyata servis veriyoruz. En ucaz tam bir kontrol sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Banyoda su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı için bizi tercih edebilirsiniz.

Makine ile Su Kaçıran Boruyu Tespit Etme

Su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı üst kattan akan su borusunu onaran firmadır. Üst kat komşu daireden su akıyor ise komşunuzla konuşun ve evde olduğunuz zaman bizi arayın. Önlem için su tesisat vanasının kapatılmasını isteyebilirsiniz. Hemen ekibimiz yola çıkar ve ilgili kata ulaşır. Tuvalet tavanından su akıyor ise lavabo, taharet, sifon su kaçağı olabilir. Hemen kırmadan su tesisatında basınç ölçer makine ile su kaçağını bulma işlemlerini yapar kanaldaki su akmasını dikkatlice inceleriz.

Daire tesisatında su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı üst kattan su sızıntısını bulmak için cihaz kullanan firmadır. Su basıncı ölçme cihazıyla su kaybı miktarını da görürüz. Her zaman yanımızda su tesisatını onaran ilaç getiririz. İşte kullanmak gerekli mi, uygun değer aralığında mı diye bu cihazdaki verilerden sonra hareket ederiz. Su tesisatına eklendikten sonra bir süre beklenilmesi ve ilacın tüm boru hattını dolaşmasına fırsat verilmesi gerekir. Zaten işe yaradığı basınç testleri ile görülecektir. Diğer teknik akustik ses dinleme makinesi ile kırmadan su kaçağı bulma işlemi olan sert yüzeyler, bina içlerindeki mikrofon alıcısı ile tüm yüzeyler dinlenerek sızıntı yeri bulunur ve küçük tadilat başlar.

Su kaçıran yeri makine ile bulan tesisatçı üst kattaki su sızıntısını tamir eden firmadır. Çok ucuza makine ile su kaçağı bulan firmalar (!) dikkat etmeniz gereken bölgeye girmektedir. Genelde ucuz fiyatların arkasında ekstra araştırma ve tadilat gibi seçeneklerin ağır basması ekonomik su arıza tespiti isteklerinizin oldukça ötesine taşınabilir. Cihazla kameralı su kaçağı tespiti gibi daha nice yöntemlerimizin tamamı hasarsız olup su sızıntısı tesisat firması tercih ederken mutlaka dikkatli araştırmanızı önermekteyiz.

20 Mart 2017
3.451 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN