Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağını sigorta şirketi karşılıyor mu

Su kaçağını sigorta şirketi karşılıyor mu

Su kaçağını sigorta şirketi karşılıyor mu ? Yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak genellikle karşılamaktadır. Eviniz sigortalı ise hangi kurumdan yaptırdıysanız orayı arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Eğer evinizi sigortadan aldıysanız bankayı arayarak experden yardım alabilirsiniz.

Su kaçağını sigorta şirketi karşılar mı ? Gece uyurken su borusunda sızdırma, delinme, patlama olması ve evi su basması, tavandan su akması gibi sayısız sorunlar karşınıza gelebilir. Bazen ise su çok az sızdırıyor olabilir ve fark etmeniz uzun bir vakit alabilir.

Su Kaçağı Sigorta Şirketi Karşlıyor Mu

Suyun borudan sızdırdığını düşünüyorsanız vanayı kapatmak ile başlayabilirsiniz. Parke ve ahşap kısımlara fazla su geçmesine engel olun yoksa hemen çürümeye başlayacaktır. Komşunun tavanındaki su akıntısı olması gibi vakalar üst katlardaki sızıntılara işarettir. Sigorta konusuna değinip, sızdırma yerlerini hasarsız bulma konusuna hemen geçmek istiyoruz. Sigorta türü su kayıplarını bulma ve onarmada önemlidir. Deprem ile alakalı sigorta varsa su tesisatındaki kaçak konusunda bir yardımı olmaz. Sigorta firması tarafından direkt konut tesisatları ile alakalı sözleşmenizde madde varsa bu durumda su borusunda acil tamirat yapılması için garanti kapsamında yer alırsınız. Evin lağım giderinde kaçak için sigorta firması tarafından karşılanması gibi kapsamların da dahil edilmesi bu türdeki durumlara da hazırlıklı olmanız anlamına gelmektedir. Sigorta yaptırmadan önce mutlaka su borusunda çatlak, çürüyen su boruları için onarım, pimaş giderinde taşma ve lağım kanalı temizleme, kırılan giderlerin tamir edilmesi gibi sayısız işlemlerin sigorta firması tarafından desteklendiğine emin olmalısınız.

Son olarak ise lağım kanalında kamera ile bakılarak, su borularında basınç üzerinden veya ses tekniklerini takip ederek yerlerini bulmada uzman ekibimiz vardır. Sigortası olmayan evlerde tuvalet giderinde kaçak onarımı yapılması veya su tesisatında onarım gibi sayısız işlemler içinde bizleri arayabilirsiniz.

19 Kasım 2016
3.054 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN