Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su kaçağına cihazla bakan firmalar

Su kaçağına cihazla bakan firmalar

Su kaçağına cihazla bakan firmalar İstanbul Çözüm Tesisat kırmadan robot kameralı cihazlarla aynı gün içinde servis için bizi arayınız. Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 , Anadolu Yakası 0216 612 55 90 dan bize ulaşabilirsiniz.

Çok katlı binalarda yaşadığınızda tesisat problemlerinde yaşanan sorunlar sadece ev sahibinin değil alt katta yaşayan kişilerin de bu sorunda etkilenmelerine neden olmaktadır. Tesisatta oluşan su kaçağı alt kat komşunun tavanında olan sararmalar ve sıvalarda dökülme ile kendini gösterir.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Firmaları

Banyo tavanında veya mutfağın tavanında olan sararmalar üst komşunuzun tesisatında su kaçağının odluğunu gösterir. Bu gibi bir durumda sizin herhangi bir işlem yapmadan üst kat komşunuza durumu bildirmeniz gerekir. Üst kat komşunuza kaçağın yerini söyledikten sonra komşunuzun yapması gereken ilk şey su vanasını kapatarak su kaçağının olup olmadığını tespit etmeye çalışması gerekir. Su vanasının kapattığınız halde su sayacı dönmeye devam ediyor ise bu durumda su kaçağı var demektir. Ama her zaman temiz su borularında kaçak olmayabilir. Bu nedenle sorunun kesin çözümü için bir tesisatçı çağırmak en doğrusudur. Bunun içinde alanında uzman olan iyi bir tesisatçıyı bulmak adına internette biraz araştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde iyi bir tesisat firmasını kısa sürede bulabilirsiniz. Tesisat firması ararken su kaçağına cihazla bakan firmalar bulmayı tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü bu tesisatçılar kullandıkları aletler yardımıyla kırmadan su kaçağı tespiti yapabilir ve kısa sürede su kaçağı sorununu ortadan kaldırabilirler. Su kaçağı bulma işlemi için ise kameralar, dinleme cihazları ve test pompaları kullanılmaktadır. Bu cihazlar yardımıyla kısa sürede kaçak tespit edilmektedir.

Cihazla su kaçağına bakan firmalar tarafından su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra kaçak sorunun ortadan kaldırılması için birkaç fayans kırılır ve tesisat borusundaki gerekli değişim işlemleri yapılır ve kaçağın olduğu yer tekrar kapatılır. Bu şekilde kısa sürede sorun giderilmiş olur.

Tesisat firması bu işlemleri yaptıktan sonra alt komşunuzun tavanında olan sararmaların çözümü için de gereken boyama işlemlerini yapabilirsiniz. Bu şekilde iki taraf için de su kaçağı sorunu ortadan kaldırılmış olur. Bundan sonra eğer herhangi bir kaçak durumu olur ise daha önce kaçağın tespitini yapan su kaçağına cihazla bakan firmalara haber vererek sorunun çözülmediğini tekrar gelmeleri gerektiğini söylemelisiniz. Birçok tesisat firması yaptıkları işin garantisini vermeyebilir ama biz firma olarak bu türden sorunlarda size en kısa sürede tekrar hizmet vermek adına yaptığımız her türlü tesisat işi için bir yıl hizmet garantisi veriyoruz.

19 Aralık 2016
2.224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN