Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

su hasarı tespit eden firma

su hasarı tespit eden firma

Su hasarı tespit eden firma Çözüm Tesisat kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. İstanbul genelinde 5 şube 9 servis aracı ile aynı gün içinde hizmet veriyoruz.

Su hasar tespiti yapıldıktan sonra onarım yapılacak yer ile ilgili fiyat bilgisini gelen ekip size verecektir. Ev veya iş yerlerinde su hasarı tespiti yapıyıyoruz yapılan onarımlar ise bir yıl firma garantisi altındadır.

Su Hasarını Cihazla Bulan Firmalar

Bazı sorunlar başımıza gelmeden sorunun nasıl çözüldüğüne dair bilgimiz olmaz. Evinizde veya iş yerinizde yaşadığınız arıza veya tesisat problemi gibi sorunlar oluştuktan sonra çözüm için araştırma yaptığınızda farklı yöntemler ile bu sorunların çözüldüğünü görebilirsiniz. Su hasarı tespit eden firmalar de birçok kişinin bilmediği su kaçağı problemi yaşanmadan böyle bir uygulamanın yapılabileceğinin öğrenilemeyeceği bir çözümdür.

Su hasarı tespit eden firma işlemi kameralar, dinleme cihazları ve test pompaları ile yapılan bir işlemdir. Burada amaç hem kaçağın doğru bir şekilde bulunmasını sağlamak hem de gereksiz yere bir inşaat alanı oluşturmaktan kaçınmaktır. Tabii ev sahiplerine olan en büyük faydası ise cebinizden gereksiz yere para çıkmasını önlemesidir.

Su hasarı tespit eden firma için temiz su boruları ve kalorifer tesisatı için dinleme cihazları kullanılır. Bu dinleme cihazları küçücük bir delikte olan akıntıyı bile tespit edebilen bir alettir. Bu nedenle boruda olan deliklerin hepsi doğru bir şekilde belirlenir. Temiz su borularının tesisatı takip edilerek dinleme cihazı ile her bir nokta da dinleme işlemi yapılır. Doğru tespit için firmamız çalışanları her bir santimi kesinlikle dikkatli bir şekilde inceler. Bu işlemde firmamızın alanında uzman olan personeli tarafından yapılmaktadır.

Pis atık su boruları için ise kameralı sistemler kullanılır. Tesisat içerisine gönderilen kamera ile boruların her santimi incelenir. Bu şekilde borular içerisinde nerede su kaçağı olduğu tespit edilebilir. Su kaçağı dışında tesisat içerisinde eğer atıklar nedeniyle tıkanma var ise bu sorunda o anda çözülür.

Su hasarı tespiti yapıldıktan sonra su kaçağı temiz su borularında veya kalorifer borularında ise ve delik çok küçük ise bu durumda tesisat çerisine gönderilen bir sıvı ile kırmadan tesisat tamiri yapılabilir. Ama kaçak pis atık su borusunda ise o zaman su kaçağının olduğu yerin tamir edilmesi için sadece birkaç tane fayans kırılır ve delik olan yere ulaşılır. Bu deliği kapatmak için yapılması gereken işlem yapılır veya boru değiştirilerek sorun ortadan kaldırılır. İşte su hasarı bulma işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Burada anlattığımız tüm bu işlemler sadece 2-3 saat gibi kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Kırmadan su kaçağı bulma işleminin en iyi yanlarından biriside bu şekilde zaman ve emek kaybını önlemesidir.

24 Ocak 2017
3.550 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN