Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su faturasının fazla gelmesi

Su faturasının fazla gelmesi

Su faturasının fazla gelmesi durumunda kullanım m3 bakın ve sayacı kontrol edin eğer okunan fatura ile sayaçtaki rakkamlar farklı ise yanlıkşık vardır. Fatura itirazını İski yetkili veznelerine yapabilirsiniz. Kullanıma bakıldığında fatura doğru ise evde bir kaçak söz konusu olabilir.

su faurası kabarık geldi

Su faturası kabarık geldi

Kullanmadığım Halde Yüksek Su Faturası Geldi

Kullanım olmadığı halde su faturası fazla gelmesi olağan bir durum değildir su faturası yanlış okunmadı ise evinizin su borularında bir kaçak vardır. Eğer yüksek katlarda oturuyorsanız bunu alt konşunuzdan gelen şikayetlerle anlayabilirsiniz. İş yerleri veya bodrum katta oturanlar bunu ancak su faturası kabarık geldiği zaman anlayabilirler. Peki ne yapmalı ? Su kaçakları görünür veya gizli olmak üzere iki kısıma ayrılır görünür olanlar sifonun su tutmaması sürekli dolup kendi kendine akıtması , muslukların su damlatması gibi durumlar görünür su kaçaklarına örnektir. Gizli su kaçağı ise beton altındaki boruların çatlması veya ek yerinden çıkması sonucunda oluşur. Bilinmeyen su kaçaklarını Çözüm Tesisat olarak kameralı cihazlarla nokta atışı tespit yapıyoruz evinizi kırmaya dökmeye gerek kalmadan onarım hizmetleri veriyoruz. Su faturamın yüksek gelmesinin sebebi ne olabilir araştırma sonucunda size yararı dokunmasını hedeflediğimiz makkalemizi yayına aldık.

Su faturasının fazla gelmesi durumunda yapılacaklar yukarıdaki gibidir dikkat edilmesi gereken hususları uygularsanız size bu sorunun üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz. Unutmayın gizli su kaçağı yüzünden fatura yüksek geliyorsa bizi arayın çözüme kavuşturalım.

18 Haziran 2016
4.106 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN