Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Su Borusu Denetim Makinası

Su Borusu Denetim Makinası

Su borusu denetim makinası ile tesisatta su sızıntısı olup olmadığını kontrol etmektedir sadece plastik borularda kullanılır gider boruları için denetim kamera sistemleri ile yapılır. Çözüm Tesisat firmamız tüm tesisatı son teknoloji cihazlarla denetlemektedir.

su-borusu-testi

Su Borusunda Kaçak Test Makinası

Su borusunda su sızıntısı var ise nasıl bulunur ? Test pompası bağlayarak kaçak olduğunu tespit ettikten sonra akustik dinelme cihazları ile sızıntı yapan yerleri noktasal olarak buluyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasının tüm semtleri servis alanımızdır.

Su Borusunda Kaçak Olduğu Nasıl Anlaşılır ?

Su borusunda kaçak denetleme yapma makinası sayesinde tesisatın sağlamlığından veya sızıntı yaptığından emin olursunuz. Bu makine kimlerde vardır ? sıradan mahalle tesisatçılarnda bu tür cihazlar yoktur. İnternet üzerinden arama yaparak size en yakın makinalı su borusu kaçak testi için servis çağırabilirsiniz.  Su borusu denetim makinası yeni yapılarda ve kaçak şüphesi olan yapılarda kullanılabilir. Yeni yapılan yapıda tesisat döşendikten sonra basınçlı su tesisata verilerek denetleme yapılmaktadır. Su borusunda kaçak olduğu işte makinalı test cihazları ile anlaşılmaktadır.

Çözüm Tesisat gatantili tespit ve işçilik ile 1998 yılından günümüze su borusu denetim makinası , termak kamera , akustik dinleme cihazları ile servis vermektedir.

28 Eylül 2016
2.072 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN