Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

pvc boru sızdırmazlık testi

pvc boru sızdırmazlık testi

Pvc boru sızdırmazlık testi yapan tesisat firmamız gerek yeni tesisat yapıldıktan sonra gerekse sonradan oluşan kaçakların kontrolü için kullanılır. Çözüm Tesisat sızdırmazlık testi dışında eğer boruda kaçak var ise dinleme cihazları ile nokta tespiti yapmaktadır.

İstanbul genelinde servis veriyoruz yere göre fiyat vermiyoruz su tesisatı hava ile basınç verme 99 TL dir. Ancak iş yeri veya dublex dairelerde fiyatlar değişmektedir ararayarak bilgi alabilirsiniz.

test-pompasi

Test popası

Tesisata Hava ile Basınç Verme

Tesisatı hava ile basınç vererek kaçak olup olmadığı anlaşılır devamında ise akustik dinleme cihazı ile kaçak bulma işlemleri yapılır. Baro metrede kaçak yoksa yani basınç düşmesi yaşanmıyorsa tesisat sağlam demektir. Tesisatın sağlam olup olmadığını anlama işte bu şekilde yapılır. Bu yöntem sadece pvc boru tesisatı kontrol etmek için kullanılmaktadır. Gider boruları kamera sistemleri ile kontrol edilir bu sistemde firmamızda mevcuttur. Pvc boru sızdırmazlık testi tesisati yeni yapılan binalarda fayansları ve betonları yapmadan önce yapılır. Bazende sonradan oturum olduktan sonra zamanla tesisat borularında genleşmeden dolayı çatlaklar meydana gelir bunun içinde sızdırmazlık testi yaparak kaçağa ulaşılabilir. Sadece test yapılarak kaçağa ulaşılmaz sadece pvc borusunda kaçak olduğu kesinleşir eğer kesinse dinleme cihazları kullanılır arızanın noktası bulunur. Eğer yeni yapıda ise dineleme cihazına gerek yoktur borulardan basınçtan dolayı su ve hava çıkar bunu takip edip bulmak kolaydır. Beton dökülü ise dinleme cihazı mutalaka lazımdır bunun yanın kaçak olduğuna emin isek termal kamera kullanarak sızıntı yapan boruya ulaşabiliriz.

Pvc boru sızdırmazlık testi yapan firmamızı ararak tesistınızı kontrol ettirebilirsiniz. Bu servisi İstanbulun tüm semtlerine vermekteyiz.

 

31 Aralık 2016
4.393 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN