Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firmaları

profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firmaları

Profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firmaları ; cihaz , kamera , robot ve termal kameralar kullanarak servis vermektedir. Çözüm Tesisat İstanbul genelinde 9 servis aracı 5 şubesi ile hizmetinizdedir.

Başlıca hizmetlerimiz cihazla ve kameralar kullanarak su kaçağı tespiti yapmaktadır evinizde iş yerinizde nedeni ve yeri belli olmayan su kaçaklarını buluyoruz. Diğer himetiniz tıkanıklık açma robot makineler kullanarak inatçı tuvalet, lavabo ve mutfak tıkanıklıklarını açıyoruz. Her tesisat sorunu içinde bizi arayınız profesyonel ekipman kullanarak servis veriyoruz.

Pro Tesisat Firması İstanbul

Profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firmaları pimaş gider tıkanıklığı açma makineleri kullanarak kırmadan tıkanıklık açma çalışması yapan İstanbul teknik servistir. Robotla pimaş açmak için doluluk, taşma içinde olan kanala kamera ile bakılması gerekir. Mutfak lavabosunda sürekli geri tepme var ise gıda artıkları genelde tıkamış olabilir. Ayrıca mutfak lavabosundan atık kokuları geliyor ise kanaldaki sifon veya gider borusun tahribat olabilir. Atıkların bulunması ile kanala atık delme vazifesinde olan bir aparat takılır. Robot cihaz ile 30 metreye kadar helezon yaya takılmasıyla desteklenen bu aparat atıkları parçalar ve kanalın içini temiz hale getirir.

Profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firması nano solüsyonlu petek temizliği makinesi ile kalorifer tesisatını sökmeden temizleyen yöntemler kullanmaktadır. Yerinde kalorifer temizleme için kanalın içlerine kirli su tabakasından bir miktar çekilerek bakılır veya kanalın ısılarına özel cihazlar ile test edilir. Peteğin içindeki sıcak sular nerede duruyor, ilerlemiyor sorusu için bu cihazın sonuçlarına göre hareket edilebilir. Birkaç farklı alandan peteklere erişebiliriz. Cihazımızdan solüsyon aktarıp kanala gönderirken yıkama sıvısı atıkları bir hayli çözünür duruma getirir ve kanalın içindeki tüm kirler basınçlı sular ile çekilir. Petek tesisatı temizleneceği için sıcak su daha iyi iletilir ve kombili evlerde yakıt tasarrufu içinde bu işlemi önermektedir. %40’lara varıncaya kadar tasarruf avantajına sahip bazı müşterilerimiz vardır.

Profesyonel ekipman ile çalışan tesisat firmaları su sızıntısı su kaçağı tespiti için bilgisayar destekli cihaz kullanır. Tuvalet su kaçırıyor mu? Nasıl anlaşılır? Kamera ile kanala bakılır. Gerekirse basınç testi uygulanır. Pimaş giderde sızıntı ilaç ile onarım işlemi yapılabilir. Sızdıran, su kaçıran tuvalet gideri için yeri tespit edilerek değişim de yapılabilir.

01 Şubat 2017
2.740 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN