Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Pimaş borusunun içine kaçan şey nasıl alınır

Pimaş borusunun içine kaçan şey nasıl alınır

Pimaş borusunun içine kaçan şey nasıl alınır ? Evinizde veya iş yerinde gider borusunun içine yanlışlıkla bir cisim kaçtı ve onu geri almak mı istiyorsunuz … Firmamız Çözüm Tesisat gider içine kaçan cisimleri geri çekme veya tıkanıklığı gidermek adına robotla temizleme çalışmaları yapmaktadır.

geri çekme robotu

Vakumlu Robot Sayesinde Kaçan Cisim Çekilir

Tuvalet Borusunun İçine Kaçan Şey Nasıl Alınır

Vakum pompalarımız ile geri çekme işlemleri yaparız ancak bu eşya küçük ise geri gelmesi gerçekten zor olacaktır büyük cisimleri geri çekebilir örnek ; tuvalet kokusu veya çocuk oyuncağı genellikle tuvalet içine kaçan cisimlerdir. Ama bazende takı ve süs eşyaları yanlışlıkla düşmektedir bunun için ilk önce eldiven ile denemenizde fayda var ama kesinlikle bir cisim giderin içine sokmayın tamamen yok olup gitmesine neden olursunuz. Çözüm Tesisat firmamızı arayarak vakum ile geri çekme hizmeti talep edebilirsiniz ama belirttiğimiz gibi çok küçük eşyalar geri gelmeyebiliyor.

Lavabo Borusunun İçine Kaçan Şey Nasıl Alınır

Elinizi yıkarken kolye veya bir derğerli eşyanız lavabo borusuna mı gitti hemen suyu kullanımı durdurun ve bir tornavida yardımı ile süzgeci sökün şansınız varsa orda takılmıştır eğer giderden gitti ise buna biz bile çözüm üretemeyiz çünkü tuvalet giderindeki gibi lavaboda es verilmememiştir bu yüzden atık olan sular direk ana pimaşa gider. Ama atılan cisim tıkanıklık oluşturduysa şansımızı deneyerek geri çekmeye çalışırız veya makine ile temizleme yaparız en azından tıkanıklıktan kurtulmuş olursunuz.

Pimaş borsunun içine kaçan şey nasıl alınır ve tıkanıklık açma firmamız hakkında kısa bilgiler verdik umarım yararlı olmuştur. Her türlü tesisat probleminde İstanbul genelinde bizi tercih edebilirsiniz numarımızı bir yere not edin belki bir gün lazım olur.

04 Haziran 2016
9.724 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN