Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Parkenin Altından Su Çıkıyor

Parkenin Altından Su Çıkıyor

Parkenin altından su çıkıyor ise dairenizde bir su kaçağı söz konusudur özellikle bodrum katında oturanlar bu sorunu yaşarsa bizi hemen arasın. Parkenin altından yürüyen su herhangi bir yerden çıkmış olabilir bu yüzden bilinçsizce kırım yapmayın.

Parkenin altından su çıkıyor ise bizi arayın termal cihazlarımız ile sorunun kökenini bulup tamir işlemlerini gerçekleştirelim. Parkenin kabarması veya şişmesi bununan kata göre arızanın yeri hakkında bilgi verebilir. Ancak bu tür kırım döküm riskleri almadan cihazlarla noktasal arıza tespiti yaptırmak mümkündür. Bodrum katta oturanlar daha büyük risk gurubundadır çünkü su alta veremediği için doyum noktasına ulaşır ve bir kaç yerden yukarı vermeye başlar su kaçağı bulma cihazlı tesisat firmaları tercihiniz olmalıdır. Yüksek katta oturanlar ise böyle bir durum başına geldiklerinde kombi sisteminden şüphelenmelidirler kombinin suyunu kontrol edin eğer kendi kendine suyu boşalıyorsa kalorifer sisteminde bir kaçak söz konusudur. Bunuda ilaçla kapatıyoruz.

Parkenin altından su çıkıyor ise profesyonel yardım alın eğer kombi tesisatı kaçağı varsa ilaçla kırmadan parkeleri sökmeden onarım işlemleri yapıyoruz.

 

27 Mayıs 2016
8.072 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN