Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Küvet Altından Akan Suyu Bulma

Küvet Altından Akan Suyu Bulma

Küvet altından akan suyu bulma için kamera sistemler ile gider görüntüleme yapan servis hizmeti almanızı öneriyoruz. Bunun dışında kendi evinize akan suyu bulma için küvetin alt platforuunu sökün ve musluğu açıp gözlem yapın. Akan su ya süzgeçin etrafından yada gidere bağlandan gırtlak borusunda bir yırtık olabilir. Bir olası durum ise giderin tıkanıp suyu geri vermesidir.

Eviniz Siz Yokken Bu Hale Dönsün İstemeyiz

Eviniz Siz Yokken Bu Hale Dönsün İstemeyiz

Küvetin Altından Sürekli Su Çıkıyor

Çözüm Tesisat küvet altından akan suyu bulmak için gözlem kameraları kullanır bu sayede giderin içi ekranda görünür. Görüntülemeden sonra gırtlak borusunda çatlak varsa değiştirilir veya tıkanıklık var ise robotla yine kırmadan açılır. Teknoloji artık tesisattada kullanılıyor üstelik sandığınız gibi pahalıda değil İstanbul geneli kameralı bakım ücretimiz 99 TL dir. Yeriniz ister Avrupa yakası isterse Anadolu yakası olsun size en yakın servis aracamızı aynı gün içinde yönlendiriyoruz. Firmamız ev, ofis, betonarme binalarda, eski ve yeni nesil su tesisatındaki problemler için uzman su arıza tespiti sistemlerin uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Taşıma çantası içerisinde getirilen ve binaların fayans, parke ve duvar yüzeylerinde gelişmiş bir mikrofonun dolaştırılması ile adeta iç katmanlarındaki boruları dinleyebiliriz. Küvetten su sızıntı yerleri ve suyun dolaşımdaki arasındaki farklar bu sistemler ile çok güzel bulunabilir ve alakalı bölgelerde hemen onarıcı nitelikte çalışmaları başlatabiliriz.

Küvet altından akan suyu bulma için kendinizi harab etmeyin en ekonomik fiyatlara profesyonel hizmet burada sunulmaktadır. Çözüm Tesisat yapılan tesisat onarımlarına 1 yıl garanti vermetedir.

 

14 Haziran 2016
1.879 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN