Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kamerayla su kaçağına bakan tesisatçı

kamerayla su kaçağına bakan tesisatçı

Kamerayla su kaçağına bakan tesisatçı servisleri kırmadan dökmeden robot cihazlarla su kaçağı tespiti yapıyoruz. Çözüm Tesisat İstanbul genelinde kameralı su kaçağı tespit servisi ve onarım hizmeti vermektedir.

Kamerayla su kaçağına bakan firmalar İstanbul genelinde servis vermektedir üstelik aynı fiyat tarifesi üzerinden 1 yıl garantili. Ev yada iş yerinde su kaçağı şüphesi var ise bizi arayarak kesin çözüm sağlayabilirsiniz.

Kamerayla Tesisata Bakan Firmalar

Kamerayla su kaçağına bakan tesisatçı kaloriferin bakımını yapabilecek petek temizliği servisidir. Kombi ısı ayarını değiştirmeden peteklerin iyi ısıtmasını sağlamak mümkün müdür? Bazı kombi ayarları vardır ki 50 derece bile yapsanız peteklere ısısı 25 derece gibi küçük ölçülerde geçer ve oda sıcaklıkları hep soğuk kalır. Halbuki tüm pisliklerden arındırılmış petekler ile daha düşük ısılarda %40 gibi ısı tasarrufları da elde etmeniz mümkündür. Yapılması gereken petek kenarı üst kısmından bağlantı oluşturulması ve getireceğimiz cihaz ile solüsyonun aktarımının yapılmasıdır. İçteki tüm birikintiler çözünecek ve basınçlı su ile önce cihaza ardından lağım hatlarına aktaracağız. Kamerayla tesisata bakan tesisatçı boruda oluşan çatlamaları ve alakalı musluk arızalarını onarabilir. Plastik malzemeye sahip su borularında kaliteli onarım yapabilecek ilaçlar vardır. Sıvı enjekte edilmesi ile sızma noktalarında bir nevi tıkaç gibi oradaki akışı durdurur. Elbette bazı ölçümlemeler ile bu su kaçağı tespiti işlemini yapmamız gerekir. Basınçlı test pompası teknikleri ile çok küçük su kaybı olan borularda bile belirtilerini görebiliriz. Suların akıp gittiği boruda basınç değişkendir ve bahsettiğimiz ürünü kullanabilir, kuruması için biraz zaman verip son çalışmaları yapabiliriz.

Kamerayla su kaçağına bakan tesisatçı yabancı cismin doldurduğu lağım kanalından, peçete ve diğer atıklara yönelik tıkanıklık açma işlemi yapabilir. Bütün veya dağınık halde olursa olsun kanalı tıkayan ve çalışmasını engelleyen nesneleri robot cihazdaki helezon yay ile parçalayabiliriz. Bu sürtünme kuvveti yatay ve dikey hat içinde ne kadar birikmeler varsa onların tamamen uzaklaşmasını sağlar ve zararsızdır.

02 Ocak 2017
2.904 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN