Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Tesisat Kaçağı Kontrolü

Kameralı Su Tesisat Kaçağı Kontrolü

Kameralı su tesisat kaçağı kontrolü yapan İstanbul firması olarak robot makina cihazlarla aynı gün içinde su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla İstanbul genelinde 4 şube 9 servis aracı ile hizmet vermetedir.

kameralı kaçak kontrolü

Kameralı Kaçak Kontrol

Alt komşuya su akıntısı varsa hiç dert etmeyin Çözüm Tesisat firmamızı arayın sizi bu dertten garantili olarak kurtaralım. Birbirinden farklı tesisatçıların çözüm bulamadığı su kaçağı problemleri için bizi arayınız.

Kameralı Tesisat Kaçak Kontrol

Kameralı su tesisat kaçağı kontrol kombideki su basıncı düşmesini engelleyici peteklere müdahalede bulunabilir. Metal veya alüminyumda olsalar içindeki suyu tutamayacak içten zarar görücü durumlar peteklerde görülebilir. Su eksilir ve siz cihaz kullanarak yeniden su eklemesi yaparsınız. Yalnız betonların devamlı su ile temas etmesi zararlı bir girişim olmakla birlikte biz hasarsız peteklerde onarım yapabilecek kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini kullanmaktayız. Kameralı su tesisat kaçağı kontrolü petek suyunun eksilmesini durdurmada kapatıcı sıvılar kullanır. Nano sıvılar da adı verilen bir tür ilaçtır. Termal cihaz radyatörlerin dıştan bakılabilecek soğuma nedenlerini araştırmaktadır. Suyu eksilen radyatörde soğuma olur mu? Tabi ki evet ve bazı ıslanma belirtileri ile de incelenerek, oradaki tüm şüpheli sistemlere bahsettiğimiz ürünü ekleriz. İçteki petek suyu ile hareket ederek bulduğu su kaybı yapan yüzeylerde katılaşma formuna geçmektedir. Bunun emarelerini su kaçağı bulan firmalar olarak kombiye bakarak anlayabiliriz. Veyahut soğuma kısımları uzunca bir süre bu şekilde aynı sorunlar ile karşı karşıya kalmayacaktır.

Kameralı su tesisat kaçağı kontrolü her duş alındığında banyo zemininde ıslanma olması problemlerinde su sızıntıları araştırması için kameralar ile orada en net sızma noktalarını bulabilir. Uzunca bir kablo ve yavaşça giderlere sarkıtma çalışması ile görüntüler cihaza yansır ve biraz su ilavesi yaparak tam konumlarının bulunmasına geçeriz. Duşa kabin pimaşını hemen aynı gün onarma gibi işlemler su kaçağı bulan tesisatçı ile her zaman sunulmaktadır.

04 Ekim 2016
2.376 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN