Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Su Kaçağı Bulan Firmalar

Kameralı Su Kaçağı Bulan Firmalar

Kameralı su kaçağı bulan firmalar İstanbul içinde genel servis vermektedir robot makinalı cihazla su kaçağı tespit servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat en hızlı şekilde ev ve iş yerlerinde yaşanan su sızıntı problemlerini gidermektedir.

kameralı su kaçak bulmak

Kameralı Kaçak Kontrolü

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Kameralı sistemle su kaçağı bulan İstanbul firması olan Çözüm Tesisat hem temiz hemde pis su kaçaklarını dineleme ve görüntüleme kameraları ile bulup onarmaktadır. Kameralı su kaçağı tespit yapan firmalar ile mutfak bataryasının yavaş akması ve bataryadan az suyun gelmesi gibi sorunlara karşı dinleme cihazları ile analizler yapılabilir. Su sistemleri her zaman tam kapasite dolu olması gerekir. Vana yarı açıktır veya kapalıya yakındır bunlar görülebilir. Bazen ise boru sisteminde delinme vardır ve etrafa baktığınızda özellikle ıslak kalan bina içindeki duvarlar görülür. İşte bu duvarların içini dinleme sistemleri ile test ederek sızma yeri neresi ise hızlıca bulabiliriz. Kameralı su kaçağı bulan firmalar mutfak gider kanalında tıkanma olması ve lavabo kanalından lağım kokularının ofiste yayılması gibi durumlarda atık borular için su kaçağı bulan tesisatçı olarak su arıza tespiti yapmaktadır. Aslında bunu ucuz cihazlar ile yapmanız zordur. Biz en iyi kaliteyi yakaladık ve servis rakamları olarak da indirimli tarifeler ile çalışıyoruz. Lavabo kanallarının iç yapısı biraz küçük olabilir. Çünkü yalnızca suların akıp gitmesi için düzenlenmiştir. Bizler özellikle kablolu kameralar ile yerlerini hızlıca bulmaktayız. Sızan suyun özel ışıklı kameralı su kaçağı tespiti ile bahsettiğimiz pimaş atık borusu içinden sızdırma yapan kısımların bulunması yapılır ve onarım çalışmaları hızlandırılır.

Kameralı su kaçağı bulan firmalar ile kombide su kayıplarını durdurmak için kombi genleşme tankı kontrolü ve kombi su tesisatında su kaçağı bulan firmalar olarak tam kapasite araştırma yapabiliriz. Kalorifer tesisatında sızdıran metal boruları kimyasal ilaç ile kapatabilecek teknik servis işlemleri İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında devam etmektedir. Özellikle böyle vakalar varsa bahsettiğimiz sıkıntı kombi cihazında görülebilir.

15 Ağustos 2016
2.299 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN