Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane Seyrantepe Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Seyrantepe Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Seyrantepe su kaçağı tespiti yapan robot cihaz makinalı su tesisatçı servis için kırmadan su kaçağı bulma ekibimizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat aynı gün içinde Kağıthane bölge servisinden çıkan araçlarla hizmet vermektedir.

Seyrantepe Robot Cihaz Kulllanan Tesisatçılar

Kağıthane Çeliktepe cihazla su kaçağı bulma ekipleri destek için en iyi donanımlara sahiptir. Sızdıran su borusu kendiliğinden onarılabilir mi? Su borusunun kendi kendine sızıntıyı durdurması gibi bir şey söz konusu değildir. Temiz su kaynaklarını kullanmaya devam ettiğiniz sürece her zaman borularda su olacaktır ve suyun beton içine geçmesi normaldir. Islanan betonu kırmadan hangi su borusu sızdırıyorsa onun yerini bulmada özel tekniklerimiz vardır. Kağıthane Seyrantepe su kaçağı tespiti alt kat komşunun duvarında ıslaklık şikayeti durumlarına karşın onun dairesinde inceleme yapabilir. Bazen ise sizin dairenizden geldiğini iddia edebilir. Uzmanlarımız olan Çeliktepe robotla su kaçağı bulan tesisatçı arzu ederseniz her iki dairede de su kaçağını bulan teçhizatı ile araştırma yapabilir. Örneğin sizin dairenizdeki şebeke borularında test pompası yöntemi ile sızdırma vakalarını hemen görebiliriz. Hiçbir belirti yoksa sızdırma olmadığına dair daireniz için raporlar düzenleyebiliriz. Ayrıca bazen sıcak su kaynaklarından suyun sızması gibi şikayetlerde ise betonun ıslanması da olabilir. Bu şartlarda ise kameralı su kaçağı tespiti cihazları özellikle termal kamera teçhizatı ile tam olarak yerlerinin bulunması yapılabilir. Sızdıran su, boru döşemesinin yapıldığı alanlar, su sıcaklık faktörlerinin renk skalaları ile izlenmesi ve sayısız analizler uygulanabilir.

Kağıthane Seyrantepe su kaçağı tespiti petek su tesisatında sızdırma yapan metal sistemleri içten kimyasal ile onaran ve bunu aynı gün için su kaçağı bulan firmalar olarak yapan bir şirkettir. Genelde 10 dakika içinde sonuç alabildiğimiz bir yöntem olup, herhangi bir riski de yoktur.

08 Ağustos 2016
2.016 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN