Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane Gültepe Tesisatçı

Kağıthane Gültepe Tesisatçı

Kağıthane Gültepe tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tuvalet ve lavabo tıkanıklık açma servisi verilmektedir. Çözüm Tesisat son teknoloji cihazlarla yaşanan tesisat problemlerini kökünden gidermektedir.

Kağıthane bölgesi servisimizi aynı gün içinde vermekteyiz Gültepe mahallesi tesisatçı telefonu 0212 544 36 75 tir. Alt kata su inmesi , evin gider borularında tıkanıklık yaşanması ve petek ısınma problemleri yaşıyorsanız mutalaka bizi arayınız.

Kağıthane Gültepe Cihazla Su Kaçağı Bakan Tesisatçı

Kağıthane Gültepe tesisatçı şebeke suyu ve kalorifer su eksilmelerini durdurmada farklı olsa iki tür kaçak durdurucu sıvı ile işlem yapabilir ve su kaçağı tespiti çalışmasını yürütebiliriz. Her iki sistem içinde basınç değerine bakılır. Bar saati ve test pompası iki tür sistem için ayrı ölçümler çıkartır ve petek kenarından eklenmesi yapılarak şebeke suyu için hatta sıvı verilerek belli süre sonra tekrar son değerlerine bakılır. Kağıthane Gültepe su tesisatçı AVM tuvaletini kırmadan temizlemek ve açmak, WC tuvaletteki tıkanmayı hemen açabilecek tıkanıklık açma servisi olarak yanınızdayız. Ofis ve evlerdeki klozetler ve diğer sıhhi kanallarda da uygulamada sıkıntı oluşturmayan helezon yay sistemleri ile ilk başta birkaç metreye kanala yerleştirip cihazı çalıştırırız. Su taşkınlığı ve doluluğu en ilerideki atığa temas etmesi ile azalacaktır. Gerekirse bir tane daha yay takarak çalışmaya devam ederken yayın her bölmesi cihazın verdiği güç ile titreyecek ve içteki atıkları hareketli hale getirecektir. Bu esnada içteki sayısız nesneler su hareketliliği ve basınçtan dolayı hızlıca yol alacaktır. Denetimler ve teyit alma açısından kamera da yerleştirip gözlem yapma imkanlarımız vardır.

Kağıthane Gültepe tesisatçı kalorifer tıkanmasını önlemek için petek temizliği ekipleri tarafından tortu, balçık ve bazı maddelerin tahliye edilmesi gerekir. Eğer sert şekilde içte su akımını ilaç ile birlikte uygulayabilirseniz bu başarılı olabilir. Özel cihazlar ile bunu yaparken hiçbir şekilde risk de alınmamaktadır. Yumru kıvamındaki maddeler hızlıca çözeltiye dönüşür ve en nihayetinde almamız ile birlikte suyun rahatça geçmediği alanlar kalmaz ve bu da sıcaklığın her yere eşit dağılması, doğal gazdaki gideri düşürmek için önemli bir yöntemdir.

11 Kasım 2016
2.972 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN