Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

kağıthane cihazlı tesisatçı

kağıthane cihazlı tesisatçı

Kağıthane cihazlı tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma servisi veren tesisat firması için bizi arayınız. Çözüm Tesisat kırmadan cihazlı tesisat kaçağı tespiti yaparak sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

Kağıthane Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Kağıthane cihazlı tesisatçı su kaçıran lavabo giderini onaran İstanbul Kağıthane servis firmasıdır. Lavabo giderine düşen kesici cam kırıkları, çürümesine neden olan lavabo açıcılar veya farklı maddeler gider borusunda incelmelere neden olur. Kamera takılmasından sonra o bölgeler bulunabilir. İlgili parça yerinden kopmuş ise buna hiçbir kimyasal onarıcı işe yaramaz. Yeni boru takılması gerekir ve bundaki tadilat oranını düşük tutmak için kamerayla yerlerini buluruz. Gider borusundaki su damlatmasını onaran sıvılar da mevcuttur ve belki binanızdaki onarım bu şekilde çözüme kavuşabilir. Araştırmak için bize ulaşınız. Kağıthane cihazlı su tesisatçı kanalizasyon su kaçağını bulan firmadır. Alt yapı sistemleri ne kadar geniş ayarlansa da çöp gibi kullanılan gider boruları atık sistemlerde sızıntılara yol açar ve atık kokuları meydana çıkar. Kanalizasyon kaçağını tespit etmek için kameralı su kaçağı tespiti sistemleri geliştirilmiştir. Atık sistemlerinden görüntü alınarak atık borusunda su sızıntıları onarmak için işlemler takip eder. Eğim sorunu, yanlış döşenmiş gider boruları, hep aynı noktada tıkanmaların olması gibi birbirini tetikleyen pek çok adım sorun yaşamanıza neden olur. 30 metreden uzun kameralı araştırma ve açıcı robot teknikleri ile hasarsız şekilde atıkları temizleyebilir ve arızalı gider borularını onarabiliriz.

Kağıthane cihazlı tesisatçı arızalı patlak gider borusunu tamir eden firmadır. Gider borularına yerleştirilecek ve içindeki bar basıncını ölçen cihazımız ile sızıntı boyutlarını görebiliriz. Onarım işlemlerinde mutlaka ilk adımın tadilat içermemesine dikkat etmelisiniz. Araştırmayı uzaktan ve bina cephelerine zarar vermeden yapılmasına önem veriyoruz.

13 Şubat 2017
2.743 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN