Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kağıthane Çeliktepe Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane Çeliktepe Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane çeliktepe su kaçağı tespiti yapan robot makina cihaz kullanan su tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat son teknoloji donanımlı araçları ile Kağıthane şubesi ile aynı gün içinde hizmetinizdedir.

Çeliktepe Robot Cihazlı Tesisat Firması

Çeliktepe mahallesi robot cihazla su kaçakları noktasal olarak buluyoruz. Bir alt daireye su sızıntısı varsa mutlaka bizi arayarak kırmadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Daire tesisatlarında meydana gelen patlaklar beton altında olduğu zaman kendine yol bularak her hangi bir yerden akıntı yapabilir. Şöyleki banyoda bir patlak var sızıntı mutfaktan veya holden alt kata verebilir. Kağthane çeliktepe su kaçağı tespiti servisini arayarak cihazlarla nokta atışı su arızasını buldurabilirsiniz. Üstelik firmamız tespit ve onarım hizmetlerine tam 1 yıl garanti vermektedir. Aynı yerden su kaçağı tekrarlarsa firmamızı arayarak ücretsiz servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kağıthane çeliktepe su kaçağı bulan cihazlı tesisatçı sizleri sızıntı yapan tesisat borularından kurtarıyor. Evinizde su arıası olduğunu alt komşudan gelen bir şikayetle anlayabilirsiniz çünkü su yer çekimi etkisi ile yukarı doğru çıkmadan önce direkt aşağı doğru verir.

Kağıthane çeliktepe su kaçağı tespiti son teknoloji cihazlarla yapılır hem temiz su hemde kirli atık su boruları kamera sistemleri ile kontrol edilmektedir. Bu sayede evin içinde fazladan bir yer kırılmadan sorunlu nokta bulunur. Eskiden tesisatçılar alt kata baktıktan sonra belli noktaları kırmakla işe başlarlardı sonuç tüm fayanslar kırılmış ve ortaya kabak gibi çıkmış bir tesisat evet arıza bulunuyor ama masrafıda çok oluyordu. Şimdi ise teknoloji var kamera sistemleri sayesinde borular görüntülenerek arızaya ulaşlıyor.

06 Ağustos 2016
2.134 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN