Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firma

hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firma

Hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firma kameralı cihazlarla daire tesisatı borusunda kaçak su yapan çatlak boru yer tespitini yapıyoruz. İstanbul geneli servis veren Çözüm Tesisat firmamızın size en yakın şubesini arayabilirsiniz.

Hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firmalar kombinin su basıncı düşüyor sorununu kırmadan çözen su kaçağı bulan firmalardır. Kombi su eksiltiyor, su basıncı, düşüyor gibi durumlarda tesisatta kaçak durumu oluşmasını değerlendirebiliriz. Petek borularında su kaçağı veya kombide bu sorunun yaşanması fark etmez. Cihazımızı sisteme takarak ölçüm yapar ve sızıntı belirtilerini evinizi kırmadan tam olarak buluruz.

Su Kaçağı Firmaları

Hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firma radyatör, kombiye zarar vermeyen kaçak durdurucu sıvı kullanır. Kırmadan su sızıntısı tamiri bulma işlemleri için kombideki tankın kontrolü ve parça arızası araştırmasını yapar, kombin basınç göstergesini inceler ve ardından dairenizdeki sıcak, soğuk su hatları için ortak test pompası ile sızıntı araştırması yaparız. Bazen sızıntı komşularınızda oluşabilir ve dairenize kadar gelmiş olabilir. Kombideki parçalardaki düzeltmeler ile de sorun halledilebilir. Yani sızıntı olmama durumu da vardır. Tüm bunları ekiplerimiz basınç test makinesinin haricinde ilgili katı, daireye geldikten sonra duvar gibi alanlarda açığa çıkan sesler varsa dedektör ile bulabilir. Bunu özellikle kombi su borusu için yaparız ve petekte su kaçağı varsa termal kamera, nem ölçer cihaz ile tam yerini saptayabilir ve kapatıcı sıvı ilavesi yaparak onarımlara geçebiliriz.

Hasarlı tesisat borusunu makineyle bulan firma kombi su basıncı onarımı yapan servistir. Kombi su basıncı düşmesi, kaçağı, sürekli basınç düşüyor, basınç arızası ve daha nice çalışmalarda gelişmiş cihazlarımız ile desteğe hazırız. Sizler de binada en ufak kırma dökme çalışmaları yapılmadan araştırma uygulanmasından ve özellikle garantili sonuçların verilmesinden yanaysanız bize ulaşınız.

16 Haziran 2017
3.244 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN