Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı Su Kaçağı Tespiti

Çözüm Tesisat gaziosmanpaşa bağlarbaşı su kaçağı tespiti yapan cihaz robot kamera kullanan profesyonel su tesisatçı firmasıdır. Sizinde evinizde veya iş yerinizde gizli su sızıntısı varsa Gaziosmanpaşa servisini arayın aynı gün içinde problemi teşhis edip onarım yapalım.

Gop Bağlarbaşı Kamera Cihaz Robotlu Tesisatçı

Gop Bağlarbaşı su kaçağı tespiti pis su kaçak yeri bulma ve onarım maliyeti işlemlerinde beğeneceğiniz rakamlar ile çalışmaktadır. Pis su borularının çatlamasının sebebi genelde içindeki atıkların uzun süre orada kalması, çürümelerin ilerleyecek düzeye ulaşması veya diğer sebepler olabilir. Çözüm ise oldukça kolaydır. Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı su kaçağı tespiti gider kanalı temizleme ve kırılan gider borularını değiştirme gibi işlemleri bir arada yapabilir. Kırılan veya sızdıran lağım borusu için noktasal yerlerini bulmak için kameralı su kaçağı tespiti sistemlerini kullanırız. Taşınabilir çanta boyutunda bir cihazımız var ve uzun elektronik kablo yer alıyor. Kamera başlığı takılıp, tuvaletin içine gönderilmesi yapılır. 30 metreye varıncaya kadar uzama kapasitesi olması ile istediğimiz ilerlemeyi rahatlıkla yapmaktayız. Zaten ekrana gelen tüm görüntüleri tek tek inceleyerek tuvalet kanalında atık problemi için kesin çözüm yani bazı kanal temizleme başlıklarını bir arada kullanılması gibi işlemlerde kırmadan su kaçağı tespiti cihazlarımızda sunulmaktadır. Değiştirilmesi gerekli olan boruları bu teknik ile hızlıca buluyoruz ve akabinde malzemeleri hazırlayarak en az hasar meydana getirebilecek kısımları yanımızda getirdiğimiz matkap ile ulaşım için kullanıyoruz.

Gaziosmanpaşa Bağlarbaşı su kaçağı tespiti ile kombi su borularında kaçak yeri bulma ve kimyasal sıvılar ile onarım işlemi gibi su kaçağı bulan tesisatçı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mantıklı işlemler için pahalı ücretler ödemeye gerek kalmadan su kaçağı bulan firmalar olarak İstanbul bayimizi arayın.

03 Ağustos 2016
994 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN