Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Fayans Aralarından Su Sızıyor

Fayans Aralarından Su Sızıyor

Fayans aralarından su sızıyor ise sizin veya üst komşulardan birnin evinde su kaçağı problemi meydana gelmiş demektir. Eğer görünür bir durumda su kaçağı yok ise Çözüm Tesisat firmamızı arayınız yeriniz neresi olursa olsun cihazlarla noktasal tespit imkanı sunuyoruz.

fayans arasından su sızmasıFayans Su Kaçağı Tamiri

Fayans aralarından su gelmesi tesisat borularının patlaması durumunda meydana gelir. Eğer bodrum katta oturuyorsanız ve su yerden çıkıyorsa kuvetli ihtimal kendi daire tesisatınızda kaçak vardır. Suyun çıktığı noktalar eğim kaynaklı olabilir yani patlak boru farklı bir yerde çıkabilir. Fayans aralarından su sızıyor ve evin fazla kırılmasını istemiyorsanız Çözüm Tesisat firmamızı arayın cihazlarla sızıntı yapan boruyu bulalım. Eğer banyo kısmından tavana yakın fayanslardan su sızıntı yapıyorsa muhtemel şüpheli bir üst dairedir bunun için gereken kontrollerin üst katta yapılması gerekmektedir.

Çözüm Tesisat İstanbul geneli tesisat problemlerini özel kamera sistemleri ile kontrol ederken onarım işlemlerinide garantili olarak yapmaktadır. Fayans arasından su sızması bir su kaçağı problemine işarettir önlemi kısa sürede alınmaz ise fayanların patlamasına ve binaya zarar gelmesine neden olacaktır. Her işin bir uzmanı var yapınızı sıradan tesisatçılara kırdırmayın sadece 99 TL ye İstanbul geneli servis vermekteyiz.

26 Şubat 2016
3.635 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN