Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih su kaçağı tespiti yapan robot makina cihaz kullanan su tesisatçı olarak kırmadan aynı gün içinde su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Fatih şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Fatih Su Kaçağı Bulma Servisi

Fatih cihazla su kaçağı tespiti su baskını olan binalarda suyu binadan cihazlar ile atmak, binada suyun birikmesine neden olan kırılan, sızdıran su borusunu su kaçağı bulan tesisatçı olarak cihazlar ile kırmadan kaçak su tespiti anlayabilecek donanımlarımız vardır. Binaların kalbi gibi çok küçük türde ses çıkartan su boruları vardır. Ne zaman aşınma ve delinme oluşursa oradan yoğun su akmalar ve seslerde farklılık oluşur. Bizler ve farklılıkları anlayabilecek cihazlar ile teşhisi ortaya koymaktayız. Fatih su kaçağı tespiti petekten sürekli akan suları durdurmada ısı cihazı ile orada bir harita gibi problemi saptamak olduğunu bilmektedir. İçi temiz olan peteklere yeteri kadar su ile aktarılacak olan kimyasallar bu sızıntıları ortadan kaldırabilir. Su kaçağı bulan firmalar betonlardaki seslere yönelik alt kata su sızması veya alt kata su sızıntısı gibi durumlara sebep olan boruları da bulabilir. Sesler dinler ve işaretlemeler ile onların yerlerini buluruz. Bunlar şüpheli kısımlardır. Birkaç cihaz ile de çalışabilir ve gerekirse orada bir saati genelde geçmeyecek analizler yapılabilir. Tüm binadaki tesisat döşenen ne kadar su borusu varsa bu farklılıklar cihazda net olarak gözükür. Onarıcı adımları da sabitleme yaptıktan sonra ortaya koymaktayız.

Aksaray Mahallesi, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray Mahallesi, Balabanağa Mahallesi, Balat Mahallesi, Beyazıt Mahallesi, Bindirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Derviş Ali Mahallesi, Eminsinan Mahallesi, Hacıkadın Mahallesi, Hasekisultan Mahallesi, Hırkaişerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Giyasettin Mahallesi, Hocapaşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi, Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi, Katip Kasım Mahallesi, Kemalpaşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi, Mercan Mahallesi, Küçükayasofya Mahallesi, Mesihpaşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollagürani Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsinehatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstempaşa Mahallesi, Saraçishak Mahallesi, Sarıdemir Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultanahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbülefendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvarbey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Tayahatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuzsinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi, Yedikule Mahallesi ve Zeyrek Mahallesi dahil Fatih’in her yerine 7/24 su kaçağı tespiti hizmet veriyoruz.

Fatih su kaçağı tespiti “fayans arasından buhar ve sıcak su geliyor” şikayetlerinde kameralı su kaçağı tespiti zeminde, duvarda sıcaklık haritalarına bakabilir. Akan sulardaki belirginler termal cihaz ile bakılması için sıcak su sızıntıları olması yeterlidir.

08 Eylül 2016
197.018 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN