Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Evin Duvarları Neden Terler

Evin Duvarları Neden Terler

Evin duvarı neden terler sorusunun yanıtları bu makkalemizin devamında öğrenebilirsiniz. Evin duvarı hangi durumlarda terler ; dışardan su alması , kendi dairede bir su kaçağı olması veya nemlemelerden dolayı duvarların pamukçuk olması gibi durumlarda evin duvarlarında ıslaklık olur.

Evde Bir Kaçak Varsa

Bizim işimiz tesisat olduğu için evde bir kaçak varsa evin duvarları terler konusunu ele acağız. Evin koridorunda pullanma dökülme veya kararma gözlemliyorsanız sıradan bir tesisatçı yerine Çözüm Tesisat firmasını arayın kameralı cihazlarla gereken ölçümler evinizde yapılsın. Beton içi görüntü alma sayesinden sızıntının hangi borudan kaynaklandığını bulabiliyoruz. Evin duvarındaki ıslaklık eğer bir kaçağa işaretse bir kaç taktikle bazı yerlerden emin olabilirsiniz. En çok rastladığımız kaç türü olan kombi kaçağı evin duvarlarının dökülmesine neden olmaktadır. Kombiyi açıp suyun derecesine bakın eğer bar sürekli olarak düşüyorsa gözlem yapın. İkinci bir neden koridor veya banyodan atık su gideri çatlaması sonusu veya derz boşluklarının olmasından sebep evin duvarları şişebilir. Üçüncü neden ise bodrum katta oturanların nem dolayısı ile duvarların pamuklaşması gözlemlenebilir veya temiz su kaçağı doyum noktasına ulaşıp yukarı doğru çıkmış olabilir. Bunların dışında bina dışı sebeplerden kaynaklanan evin duvarı ıslak olması gözlemlenebilir.

Evin duvarı sürekli nemli ise Çözüm Tesisat firmamız yukarıda saydığımız tüm nedenleri gelişi güzel değil cihazlarla kontrol etmekteyiz bu sayede evinizin sağlam yerleri kırılmaz gereksiz masraflardan kurtulursunuz. Evin duvarı neden terler bu yazımızda ayrıntılı olarak ele aldık kafanıza takılan soru ya da sorunlar için bizi arayın size destek olalım.

22 Şubat 2016
9.439 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN