Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

evimi yeni aldım tesisatı kontrol ettirsem mi

evimi yeni aldım tesisatı kontrol ettirsem mi

EVİMİ YENİ ALDIM TESİSATI KONTROL ETTİRMELİMİYİM ? Eğer aklınızda bir soru işareti kalmasını istemiyorsanız, imkanınız ve zamanınız var ise kesinlikle tesisatınızı kontrol ettirmenizi öneririz. Birde evinizin eski veya yeni olması önemli değildir. Çünkü tesisat kaçakları her an her evde yaşanabilen bir sorundur.

Birçok kişi evi eski olduğu için yıllar içinde tesisatının zarar gördüğünü ve bu nedenle su kaçağı yaşandığını düşünür. Ama aslında bu yanlış bir düşüncedir. Ev eski veya yeni olsun fark etmez su kaçağı her türlü tesisat içerisinde olabilir.

Su Kaçağı

Yeni bitmiş bir inşaattan ev almış olabilirsiniz. Ama inşaatı yapan kişilerin kullandıkları kalitesiz ve ucuz malzemeler zarar görebilir. Tesisat boruları içerisinde inşaat atıkları kalabilir. Buda borudan su geçtikçe boruya zarar verebilir. Bir süre sonrada boru kalitesiz olduğu için yıpranır ve bir yerden kaçak oluşur. Bu kaçakta zaman içinde ilerler ve yeni aldığınız evin fayanslarına veya parkelerine zarar verebilir. Ya da alt komşunuzun tavanında sararmalara ve sıvalarda dökülmelere neden olabilir.

Eski bir binadan ev aldığınızda da yıllardır kullanılan tesisat boruları yıpranmış olabilir ve kısa sürede su kaçağı problemi yaşanabilir. Evinizi de yeniden yaptırmak istiyorsanız eğer hiç riske girmeden su kaçağı tespiti için tesisatı inceletmeniz sizin için tabii ki daha avantajlı olacaktır. Yoksa yıllardır kaçak olmayan tesisatta bir anda kaçak sorunu ortaya çıkar ve harcadığınız bütün para ve verdiğiniz bütün emekler boşa gidebilir.

Bizim size önerimiz eğer yeni bir ev aldıysanız evin içerisinde girmeden tesisatınızı kontrol ettirmenizdir. Sadece su tesisatı değil evin içerisine girmeden önce elektrik tesisatını da kontrol ettirmeniz sizin için faydalı olacaktır. İlerde yaşanabilecek sorunların önüne geçmiş olursunuz. Eğer aldığınız ev eski ise ve yeniden yaptırmayı düşünüyorsanız o zaman mutlaka kontrol ettirin ki evinizin içerisine yaptırdığınız hiçbir şey boşa gitmesin. Tabii en başında belirttiğimiz gibi zamanınız ve yeterli bütçeniz varsa eğer tesisatınızı kontrol ettirebilirsiniz. Cihazla su kaçağı bulan firmamız size bu konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca evinize taşınmadan önce su kaçağı için tesisatınızı kontrol ettirecek zamanınız olmadı ve şu an su kaçağı başınıza geldiyse işte o zamanda firma olarak size yardımcı olmaktayız. Kullandığımız cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı tespiti yapabiliriz. Bu şekilde de eviniz için yaptırmış olduğunuz bütün yenilikler boşa gitmemiş olur ve paranızda cebinizde kalır.

01 Mayıs 2017
3.503 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN