Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım

Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım

Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım ? Alt kata bir sızıntı var ve sizin daireden olup olmadığına emin değilsiniz anlamak için bir kaç yöntem uygulamak gerekir. İlk önce dairede su kullanımı yapmayın ve su sayacının rakkamlarını kontrol edin eğer kullanım olmadığı halde dönme devam ediyorsa tesisatta kaçak var demektedir.

su kaçağı anlama

Dairede Su Kaçağı Anlama Yöntemleri

Evde Su Kaçağı Olup Omadığını Anlamak İçin

Çözüm Tesisat olarak kaçak tespit cihazları kullanarak noktasal olarak daire içinde su kaçağı bulma ve onarım servisi veriyoruz. Tüm kaçaklar temiz su tesisatından olmayabilir lavabo , tuvalet veya mutfak giderinde oluşan çatlaklar yüzünden su alt kata verebilir. En iyisi profesyonel cihazlarla tespit yapan firmamızı arayın sadece 99 TL ye su kaçağı tespiti yaptırın. Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarım konusunda bir kaç tiyo vermeye çalıştık ancak anlamak yetmez bu kaçağı eve fazla zarar vermden bulmakta çok önemlidir işte tam bu noktada Çözüm Tesisat sizlere yardımcı olacaktır.

Evde su kaçağı olduğunu nasıl anlarız sorusunu arama motoruna soranlardanmısınız bizim size cevabımız evde veya iş yerinde bir sızıntı varsa profesyonel cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmanız.

25 Haziran 2016
2.506 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN