Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Dedektörle su kaçağı bulan ustalar

Dedektörle su kaçağı bulan ustalar

Dedektörle su kaçağı bulan ustalar İstanbul geneleinde kırmadan su kaçağı bulma servisi kamera ve dinleme cihazları ile aynı gün hizmetinizdeyiz. Çözüm Tesisat Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan servis araçları ile sadece 99 TL ye servis veriyor.

20150613_151347

Dedektörle Pimaş İçi Görüntüleme

Su Kaçağını Cihazla Bulan Ustalar

Dedektörle su kaçağı bulan usta ile su atık kanallarında pis su yollarını temizlemek için su püskürtme başlıkları ile tıkanıklık açma işlemlerini yapabiliriz. Lavabo, banyo, bahçe giderini en iyi temizleyen cihaz günümüzde budur. İçerisinden su geçmekte olan elektronik bir kablo vardır ve basınçlı halde suyu püskürtmeye, iç kanallarını temizlemeye başlarız. Atığın atlanması, temizlenmemesi gibi durum söz konusu olmaz, çünkü kameralar ile inceleme yaparak bunun garantisini sizlere sunabiliriz. Dedektörle su kaçağı bulma ile delinme sebebi ile sızıntı olan boruda su kaçağı tespiti yapmak için farklı teknolojilerden yararlanmaktayız. Örneğin, damlayacak düzeyde bir sızıntı düşünün! En ufak bir ses duymuyorsunuz. Yalnız suyun duvar içlerindeki dolaşımı ile belki alt kat komşunun tuvalet tavanındaki su damlama problemi sifon delinmesinden kaynaklı olabilir. Bizim teknolojimiz ilgili açma kapama yüzeyinin çıkarılması ile oraya mikro bir kamera yerleştirmeden tutun da gerekirse daha büyük çapta bir sıkıntı varsa suyu tahliye ederek, boruların içine hava eklemesi ile basınç testlerini uygulayarak bazı sıvılar ile kapatacak düzeydeki işlemlere kadar ilerleyebilir. Tek seferlik işlemler ile sorunsuz sistemlere bizlerle ulaşın.

Dedektörle su kaçağı bulan ustalar doğal gaz ile ısınan kaloriferlerde petek temizliği işlemlerini yapmaktadır. Yakıt tasarrufu için neler yapmanız gerekiyor? Peteklerin içindeki kirlerin Çözüm Tesisat ile iki seneye bir defa olmak üzere temizlenmesine önem verin. Bu sayede ısıtılan su daha homojen yayılacak ve biz bunu kimyasal sıvıları peteklere gönderip, tamamen kirleri tahliye edecek düzeyde işlemler ile uyguluyoruz.

16 Haziran 2016
2.330 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN