Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Dedektörle arıza bulan ustalar

Dedektörle arıza bulan ustalar

Dedektörle arıza bulan ustalar kırmadan beton altı kamera sistemleri ile dairede su kaçağı tespiti yapmaktadır firmamız Çözüm Tesisatta hem dinleme hemde görüntüleme sistemleri ile servis vermektedir. Çözüm tesisat dedektörle su kaçağı bulma konusunda ustalaşmıştır.

dedektörle arıza bulma

Su Arıza Tespit Dedektörü

Dedektörle Su Tesisat Arıza Tespit Firmaları İstanbul

Dedektörle su kaçağı bulan tesisat ustalarımız İstanbul semtinin her yerine aynı gün içinde servis yetiştirmektedir. Termal görüntüleme , akustik dinleme ve gider içi görüntüleme sistemleri kullanmaktayız. Dedektörle arıza bulan ustalar alanında uzman sertifikalı çalışanlarımız ile İstanbul’da profesyonel petek temizliği hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Çok kısa bir çalışma değildir, yalnız çok da uzun zamanınızı almaz. %100’e yakın randıman ilk defa bu çalışma uygulandığında hemen başlar. Havlupan girişlerine cihazın kabloları takılır ve katılaşmış petek içindeki maddelerin çözelti haline gelmesi solüsyonlar ile uygulanırken, bir taraftan bu sıvılar gönderilir ve simsiyah kıvamdaki maddeler alınarak işleme devam edilir. Dedektörle tesisat arızası bulan firmalar ile atık su kaçağı tespiti ve lağım suyu problemi yerinin bulunması gibi adımlarda bize güvenebilirsiniz. Ekiplerimiz atık boru içlerini görüntüleme konusunda hassas ve başarılı olan pek çok cihaz kullanmaktadır. Metrelerce ilerleme ve delinen tuvalet, logar, lavabo, banyo gider borusu yerini bulma konusunda hasarsız şekilde işlemler uygulanmaktadır. Bu sayede çok geçmeden kırılan yere ait aynı boyutta bazı parçaların değiştirilmesi adımları uygulanabilir. Keza dairenizde temiz su borusu sızıntısı, sesi varsa onları da bir o kadar kıymetli ses algılama ve analiz etme konusunda gelişmiş mikrofon ve bilgisayar destekli araştırmalar ile yerini bulabiliriz.

Dedektörle arıza bulan ustalar ile volan dönmemesi, boşa dönmesi, yalama olması gibi konularda su tesisatı firması olarak yanınızdayız. Volanın kireçlenmesi, pas tutması, yerinden çıkması, gevşemesi gibi sayısız türdeki vakalarda uzman firmamız ile sorunlarınızdan tam olarak kurtulmanıza ne dersiniz? Özel ve hassas teknikler ile bina güvenliğinizi sağlayarak en iyi standartları evinize getirmek istiyoruz ve şu anda bizi arayarak ilk desteği hemen evinize getirebilirsiniz.

31 Mayıs 2016
2.493 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN