Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Cihazla su kaçağı bulan firmalar

Cihazla su kaçağı bulan firmalar

Cihazla su kaçağı bulan firmalar İstanbul 99 TL servis ücreti ile Çözüm Tesisat su kaçağı bulma ve tespiti konusunda hizmet vermektedir. Kırmadan kameralı cihazla su kaçağı tespiti aynı gün içinde yapılır onarımı içinde hizmet veriyoruz.

Cihazla su kaçağı bulma ustalarından alacağınız doğru yardımla evinizi kırdırmaya gerek kalmayacaktır. Çözüm Tesisat bu konusunda İstanbulda en profesyonel firmadır alacağınız hizmet 1 yıl garantimiz altındadır.

Cihazla Su Kaçağı Bakan Firmalar

Cihazla su kaçağı bulan firmalar katı ve sıvı atık geçen lağım borusundaki plastik kanalının kontrol edilmesi ve kırılan yeri varsa bunun bulunması işlemlerini yapabilir. Parça garantisinin de sunulduğu su kaçağı bulan firmalar ile bu hizmet robot kanal temizliği makinesine ait olan kılavuz kameralar ile yapılmaktadır. Uzunca kablo ağı sayesinde pimaş ve farklı atık borusundan alt kata su sızması sayısız vakalar incelenir ve bahsedilen alanlara en hızlı ve doğru açıdan ulaşmak için tüm bilgilere sahip oluruz. Cihazla su kaçağı bulan firma binalarda yalnızca su seslerinin geldiği yeri tam bulmak için bazı ses filtrelemeleri kullanan su kaçağı bulan tesisatçı ile başarı kaçınılmazdır. Birkaç kişilik çalışma arkadaşımız telefon ile randevu almanızdan kısa süre sonra kaçak su tespiti için binalara gelir. Sizden kısa bir problem hakkında bilgi alır. Temiz su sistemlerinde kontrol yapılması için vana kısmına bir ekip arkadaşımız giderek ses detektörü kullanan diğer ekibimizden gelen direktiflere göre vanaların açıp, kapatılmasını yapar. Ayak sesi, televizyon gürültüsü, konuşmaları filtreleyerek yalnızca su borularına odaklanılmasını sağlıyoruz ve çok geçmeden sistemlerdeki sızma noktalara akustik cihazın ekranında belirgin hale gelmeye başlıyor.

Cihazla su kaçağı bulan firmalar doğruca suyu betonun üzerine akıtan petekleri bulabilir. Peteğin içinin açılmasına gerek kalmadan sızıntıyı durdurmada nano kapatıcılar kullanılır. Sıvı kullanım ürünüdür. Uygulama yapılacak petekler için kameralı su kaçağı tespiti konusuna dair termal kameralar ile direkt doğru petek su sızıntıları yerlerini bulabilecek bir araştırma yaparız.

05 Aralık 2016
2.622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN