Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Cihazla kırık boru tespiti

Cihazla kırık boru tespiti

Cihazla kırık boru tespiti yapan firma olan Çözüm Tesisat kırmadan kameralı cihazlı çatlak boru bulma yer tespiti yapmaktadır. Firmamız gelişmiş görüntüleme ve dinleme cihazları kullanarak su arızalarının yerini bulmaktadır.

Çözüm Tesisat İstanbul geneli servis hizmeti vermektedir Avrupya Y: 0212 544 36 75 Anadolu Y : 0216 612 55 90

Cihazlı kırık boru bulan tesisat firması olarak İstanbul genelinde aynı fiyat tarifesi üzerinden servis vermekteyiz. Sıradan tesisatçılar su sızıntısı bulmak adına kırım döküm işlemleri yapar bulana kadar evde kırılmadık yer bırakmazlar. Bu yüzden cihazla kırık bulma firmamızı arayın arızanın noktasını tespit edelim.

Kameralı cihazla kırık boru tespit

Cihazla kırık boru tespiti binanın bodrum katını atık basması, bodrum katında atık taşkını gibi durumlarda analiz yapabilir. Kırılan sıhhi tesisatın borusunun bulunması burada öne çıkar. Bodrum zemini veya bu kata inerken duvar kirişleri arasındaki çatlamalardan meydana gelebilir. Üst katın sisteminde kaçak su tespiti gibi vakalardan da olabilir. Bahsettiğimiz bu boruların içine kamera ile bakılması gerekir ve cihazla kırık boru bulan firmalar kesin çözüm getirecek düzeltici ve iyileştirici önlemler alacaktır.

Cihazla kırık boru tespit oksitlenen ve içten hasar olan boru sistemindeki sıvı kayıp yerini bulabilir. Suyun akması ve betona geçmesi ilk periyot diyebiliriz ve sonraki anlarda ise uzun süredir ıslak kalan duvar, fayans problemi göze çarpacaktır. En etkili çözüm adımı ise ses detektörü gibi tesisattan gelen gürültüleri toplayarak onların cihaz yorumu ile analiz edilmesidir. En ufak su sızması belirtisi bile atlanmadan kırık boru bulan tesisatçı ile bulunur ve onarıcı ve suyun borudan boşa akmasını engellemek, durdurmak adına hemen girişimleri hızlandırırız.

Cihazla kırık boru tespiti “betona dokunmadan sıcak su geçen borular bulunabilir mi?” sorusu için kameralı kırık boru tespiti önermektedir. Yalnızca görsel temas değil analizi de yapmaktadır. Isıtılmış tesisat suyunun betonun içini doldurması ve betonun içinden devamlı buhar gelmesi gibi problemler olabilirken termal kameralar oradaki en iyi analizi yapar ve sızma hatlarını dahi noktasal bulmamızı sağlar.

12 Aralık 2016
2.009 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN