Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

başakşehir tıkalı tuvalet açma servisi

başakşehir tıkalı tuvalet açma servisi

Başakşehir tıkalı tuvalet açma servisi tıkanmış wc açma Başakşehir telefon 0551 231 83 55 robot makineli tuvalet açıcı hizmeti veriyoruz. Başakşehir bölgesinde servis veren tesisat firmasıyız tuvalet açma , lavabo açma , su kaçağı tespiti ve petek temileme işleriniz itina ile garantili olarak yapılır. Diğer tesisatçı firmalarından farkımız işlerimizde teknolojiyi kulanmamızdır. Nedir bu teknoloji ? Tıkanıklıkları özel robotlarla pimaşlara zarar vermeden açıyoruz , Alt kata su kaçağı veya kendi dairenizde küflenme kabarmalar mı var yine teknolojiyi kullnarak gider görüntüleme , temiz su tesisatı akustik dinleme , test makineleri ve termal sistemle su sızıntılarının yerini buluyoruz. Petekler kirden dolayı iyi ısı vermiyor mu temizleme kimyasalları ve makine sistemi ile tesisatı tek bir noktadan evi kirletmeden temizliyoruz.

Başakşehir tıkalı tuvalet açma servisi iletişim ve adres bilgisi 0551 231 83 55 tir tıkalı tuvalet açan yerler Başakşehir arayaışınızda size bir telefon kadar yakınız. Çözüm Tesisat olarak açılmayan wc giderlerini yaylı robot sistemi kullanarak açıyoruz.

başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma

Başakşehir tuvalet açma işlemlerimizi kamera sistemi kullanarakta yapmaktayız gider görüntü alınır bu ekstra ücrete tabidir. Tıkanıklığın açılması ve gider görüntülemesi için Başakşehir tuvalet açıcı servisini arayarak bilgi alabilirsiniz. Başakşehir tuvalet pimaşı tıkandı neresi açar ? Sorunlarınızda yanınızdayız .

05 Aralık 2023
263 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN