Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Banyo Giderlerinden Gelen Kötü Koku

Banyo Giderlerinden Gelen Kötü Koku

Banyo giderlerinden gelen kötü koku nedeni bakteriler ve birikmiş pisliklerden kaynaklanmış olabilir koku tespiti için bizi arayabilirsiniz. Çözüm Tesisat kameralı tespit cihazları ile kötü koku tespiti yapabilmektedir.

Kötü koku nedenlerinin araştırılması gerekir çünkü koku yüzünden yayışan bakteriler çeşitli hastalıklara neden olabilir. Bunun yanında koku sebebiyle evde yaşam kalitesi düşer rahatsızlıklar meydana gelir misafir ağırlamaya bile utanabilirsiniz.

Banyodaki Kötü Kokular Nereden Geliyor ?

Banyo giderinden gelen koku için bizleri arayınız. Klozetin hatalı kullanılması, düzenli aralıklar ile bakımının, kanal temizliğinin yapılmaması maalesef yoğun problemleri oluşturabilir. Pek çok kişi tuvalet pompası kullanma şeklinde adım atsa veya farklı market ürünlerini denese de her zaman başarılı olamayabiliyor. Biz ise size daha pratik yöntemleri öneriyoruz. Banyo giderlerinden gelen kötü koku servisi ile 7/24 görev başındayız. Tuvalet kağıdı veya farklı bazı ürün artıklarının kalıntıları boru içerisinde kalmaya devam ederse oradaki sorunu büyütür. Asıl yapılması gereken ise kanallardaki bu maddelerin tahliye edilmesidir. Burada kastettiğimiz dışarı alınması değildir, mevcut kanalizasyon yolunu kullanarak o hat içinde ilerletilmesidir. Bunu da başarmak için bizler atık ilerletici ve delme gibi unsurlara sahip 30 metreye kadar cihazın kablo uzunluğu olan bir aygıt kullanıyoruz. Bunu bir tel gibi düşünmeyiniz. Çünkü içerisinden elektrik akımları geçiyor ve 20’den fazla takılabilir başlığa sahip. Kamera ile ilgili atıkları görüntüler, ona yönelik en iyi açıcı başlığı takar ve kullanırız. Yoğun ve biriken maddelerin daha fazla yer aldığı logar gibi bölgelerde daha güçlü açıcıları kullanır ve aynı günde sonuç almamız mümkündür. Bu çalışmaların hiç biri alakalı kanallarda yıpranma bile meydana getirmemektedir.

7/24 İstanbul içi atık kanalı temizliği işlemlerinden bizleri tercih ediniz. Bir dairenin içerisinde yer alan her türlü sıhhi kanallarda da çalışmalar yapabiliriz. Her işlemimiz için garanti süresi vardır ve beğenmediğiniz işçilikler için tekrar bizden ücretsiz destek alabiliyorsunuz.

30 Eylül 2016
3.357 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN