Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Bahçelievler Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Fevzi Çakmak Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti robot cihazla yapan su tesisatçı olarak kırmadan dökemden son teknoloji kamera sistemleri ile çalışıyoruz. Çözüm Tesisat Bahçelievlerde aynı gün içinde yaşanan tesisat sorunlarına teknolojik çözüm üretmektedir.

Fevzi Çakmak Cihazlı Tesisat Servisi

Bahçelievler Fevzi Çakmak robot cihazla su kaçağı bulma servisi veren firmamız hem temiz su borularına hemde atık su borularındaki kaçakarı kontrol etmektedir. Firmamız tam bir su kaçağı kontrol yöntemi kullanmaktadır piyasada pek çok şahıs tespit yaptıklarını idda eder ama eve geldiğinde kırmadık yer bırakmaz üstelik bu size yüksek faturalara neden olmaktadır.Bahçelievler Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti su tesisatı onarımı işlemlerinde teknik yeterliliği yüksek girişimlerde bulunur. Binanın çatı katında suyun zemine akması ve fayansın su içinde kalması gibi şikayetlerde özellikle bina tepesinden bahsediyorsak, izolasyon kaçak yeri bulma gibi çalışmalarda önem kazanıyor. Çatı katındaki ıslaklıktan yola çıkmak suretiyle nerede birikmelerin olduğunu anlamak aslında zor değildir. Bahçelievler Fevzi Çakmak su kaçağı bulma sızan suları takip edebilecek cihazlar kullanır. Diyelim ki çatı katına kurulan güneş enerji su tankına ait su borularında sızıntı şikayetini araştırmak için alakalı bölgede taramaya başlayabiliriz. Termal cihazlar zaten ısınan su kaynaklarına yönelik dereceli analizler yapacağından su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimiz hemen yerini bulacaktır. Beton parçasına darbe vurulmadan bunun uygulanmasından bahsediyoruz. İzolasyon kaçağı olan borularda su kaçağı tamiri için kapatıcı sıvılar vardır ve su kaçağı bulan firmalar olarak bunu rahatlıkla kullanarak sızıntı yerlerini yok edebiliriz. Bu çalışmaların her zaman garantisi bizde mevcuttur ve faturayı saklayarak o tarihten itibaren uzun bir süre boyunca alakalı parçaya da garanti vermekteyiz.

Bahçelievler Fevzi Çakmak su kaçağı tespiti %100 lağım sızıntı yerini bulmak, onarım işlemini başlatma gibi adımlar kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile en iyisini sunar. Taşınabilir bir cihaz ve uzun kablolara takılabilen başlıklar arasında kameralar da vardır. Bu sistemleri ilgili tüm sıhhi kanallarda görüntüyü sağlamak için kullanmakta ve problemleri görmekteyiz.

11 Ağustos 2016
1.073 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN