Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Avrupa Yakası Makina ile Boruda Kaçak Bulma

Avrupa Yakası Makina ile Boruda Kaçak Bulma

Avrupa yakası makina ile boruda kaçak bulma firmaları arasında Çözüm Tesisat hem ekonomik fiyatı ile hemde 1 yıl garantili servisi ile en öncü firmadır. Ev veya iş yerlerinde oluşan su sızıntı problemlerini dert etmeyin bizi arayın.

Çözüm Tesisat Avrupa Yakası 4 şubesi ile aynı gün içinde hizmet vermektedir 0212 544 36 75 – 0212 417 21 87 – 0212 521 13 86 – 0212 674 69 83 nolu telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Su Kaçağı Tespit Cihazı

Avrupa yakası makina ile boruda kaçağı bulma çeşme borusunun çatlaması, suyunun toprağa akması ve çamur içinde bırakması problemlerinde su kaçağı bulan tesisatçı toprak altı ses ve su dinleme cihazları ile kaçak su tespiti yapabilir. Apartman su tesisatından bahçe çeşmesine bağlantısı olan su borusunda çatlama ve kırılma olduğunda toprak çamurlaşmaya başlar ve eş zamanlı tıs gibi sesler çıkar. Bu sesler toprağa temas etmese bile bizim tutacağımız ses detektörü ile tam yerini toprağı kazmadan bulmamızı sağlar. İncelemeler fazla uzun sürmez ve borudaki onarımları da hemen uygularız. Avrupa yakası makina ile boruda kaçak bulma tamir ücreti fazla olmayan su kaçağı bulan firmalar vasfı ile her zaman faturalı işlem yapmaktayız. Ufak boru yırtılmalarının sonucu bina içinde ise betonun iç katmanlarının iyice sıvı çekmesi ve alt kata su kaçağı gibi sorunları oluşturmasıdır. Fazla bir vakit almadan o betonların yüzeyinde gezdirilecek güçlü şekilde ses dalgalarının kuvvetini, duyulma yetisini artıran ve bunları da grafiklere işleyen bir cihaz ile sızma yerlerini hemen bulabiliriz. Boru patlamasını az masraf ile onarabilecek veya duvar içindeki su kaybını duvarı yıkmadan analiz edebilecek ve önlemlerini de ona göre alabilecek olan firmamız ile en iyi metotları bizden edinebilirsiniz.

Avrupa yakası makinayla boruda kaçak bulma küçük petek su sızıntılarını durdurmada katılaşma özelliğine sahip sıvı formdaki petek nano kimyasallarını kullanırız. peteklerde su kaçırma problemini anlamak için kameralı su kaçağı tespiti yani termal cihaz ile yüzeylerinde gezdirilmesi kesin olarak su arıza tespiti ve petek sularının betonu ıslatması gibi durumları da gözler önüne sermekte olup çoğu zaman 10 dakikada bu sızmaları durdurabiliriz.

24 Kasım 2016
2.044 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN