Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Avcılar Cihangir Mahallesi Tesisat

Avcılar Cihangir Mahallesi Tesisat

Avcılar cihangir mahallesi tesisat firması olarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve ilaçlı petek temizliği servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Avcılar şubesini arayarak son teknoloji cihazlarla sıhhi tesisat hizmeti alabilirsiniz.

Çözüm Tesisat firmamızda danışmadan evinizi kırdırmayon Avcılar cihangir mahallesi su kaçağı tespiti için bizi tercih ederseniz kamera sistemleri ile kaçağın yerini bulup noktasal onarımını sağlayalım. Tesisat borusu mu tıkandı siz dert etmeyin kanal açma makinesi kullanarak tıkanmayı giderelim.

Avcılar Su Tesisat Firmaları

Avcılar cihangir mahallesi tesisatçı tuvalet, lavabo kanalının açılmasında pompa, hortum, tel gibi aparatlar ile değil robotlu makine ile tıkanıklık açma çalışmaları anında kanalın rahatlamasını sağlamaktadır ve firma olarak önerilmektedir. Gider ağzı ve devamına kablo ile kameradan görüntüler gelir ve mevcut kısma gelerek cihaza güç verilmesi ile sayısız türdeki nesneleri hızlıca hareketli hale getirebiliriz ve herhangi tahribatta olmadan bunu uyguluyoruz. Avcılar cihangir mahallesi su tesisatçısı havası alınan kaloriferlerde ısınma sorununun devam etmesi problemlerinde petek temizliği işlemi ile makineli ve ilaçlı bakım yapılmasını önermektedir. Güçlü enzim ve solüsyon etkili, zararı dokunmayan, kombi varsa bu cihaza geçmemesi için önlem alınan ve sızdırma yapmayacak hortumlar ile basınçlı su motoru kullanılan bir çalışma prensibimiz vardır. Sürekli cihaz çalıştırılır ve devir daim sırasındaki maddelerin filtre bölmesinde cihazda birikmesi itinalı olarak yapılır. Bu oluşumları klozete döker, temiz su ekler, peteklerin havasını alabilecek İstanbul tesisat firması olduğumuz gibi kombideki genleşme tankı ve filtrenin kontrolü gibi sayısız işlemleri de bir arada sunar ve %40’lara kadar varabilen tasarruf oluşturucu etkileri sizlere sunmaktayız.

Avcılar cihangir mahallesi tesisat evin kanalizasyon borusunda su kaçağı tespiti yapan giderleri kamera ve makine kullanarak kırmadan bulmak, onarmak için robot cihaz kullanmaktadır. 20 metreden uzun gidere sahip sızıntı noktaları bile olsa yerini saptar ve evin her yerinden lağım kokusu geliyor gibi şikayetleri araştırıp çözümler sunabiliriz.

23 Aralık 2016
1.160 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN