Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Arnavutköy Boğazköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Boğazköy Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Boğazköy su kaçağı tespiti yapan makine robot cihaz kullanan tesisatçı olarak kameralı su kaçağı bulma ve onarımı için servis veriyoruz. Çözüm Tesisat gelişmiş teknoloji ile aynı gün içinde Arnavutköy merkezden çıkan araçlarla hizmet vermektedir.

Boğazköy Robotla Su Kaçak Bulma Servisi

Arnavutköy Boğazköy cihazla su kaçağı bulma şebeke su borusu sızıntı yerini kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile yapabilir. Bahsettiğimiz sıcak su sistemleridir ve yaptığımız işlemler arasında yalnızca bir örnektir. Farklı problemler içinde cihaz araştırmasını farklı sistemler ile yapıyoruz. Arnavutköy Boğazköy su kaçağı tespiti sıcaklık göstergelerini baz alan analizler yapmaktadır. Diyelim ki mutfak zemini veya duvarından komşunuzun duvarına su akıntısı oluştu. Aranızda bazı tartışmalar yaşandı ve bir an önce çözüm gelmesini istiyorsanız Boğazköy su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerimizi aramalısınız. Çünkü şebeke hattınızdaki suyun plastik su borularına sıcak olarak gönderilmesinden sonra termal kameralar ile hemen duvar içinde olması fark etmeksizin analizler yapmaya başlarız. Su akışının ilerlediği ve durduğu, beton içerisine geçtiği bölgeler dahil hepsini görebildiğimiz gibi eğer söz konusu metal kalorifer borusu ise paslanma yerini de görebiliriz. Bizler garanti vererek su kaçağını bulan ekip olmamızdan dolayı aynı gün çözüm üretmekteyiz. Boru parçası kesimi, değişimi, kaynak yapımı gibi alanlarda minimal hasar vermek üzere matkap ile müdahale yapmaktayız. Ayrıca bazı kılcal sızıntıları da kimyasal kapatıcılar ile onarabilecek duruma getirdiğimizi de yazmak isteriz.

Arnavutköy Boğazköy su kaçağı tespiti lağım borusu içinde pimaş içi görüntüleme kameralı ekipman ile atık sızan yeri kırmadan bulabilecek Arnavutköy su kaçağı bulan firmalar alanında yer almaktadır. Uzun kablolu menzili içerisinde istediğimiz kanalın içerisine yine borulara dıştan da zarar vermeden geçebilecek ve problemli bölgelerin tamamını görebilecek donanımlarımız mevcuttur.

16 Temmuz 2016
1.167 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN