Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Akan su pis mi temiz mi nasıl anlaşılır

Akan su pis mi temiz mi nasıl anlaşılır

Akan su pis mi temiz mi nasıl anlaşılır ? Evinizde veya iş yerininde alt kata bir su kaçağı var aşağıya veren suyun nereden geldiğini kameralı sistemle buluyoruz. Çözüm tesisat hem temiz su boru kontrolü hemde pis su gideri pimaş kontrolü yaparak sızıntının nedenini bulur.

tavandan akan su

Su Kaçağı Var Ama Nereden ?

Bireysel yöntemle akan suyu bulmak güçtür ve yanılma payı çok yüksektir. Ancak şundan emin olun hiç kesilmeden aralıksız akan bir su var ise mutalaka temiz su borularında bir kaçak vardır. Ara ara kesilip tekrar akan su ise hem temiz hemde pis su olabilir. Akan su pis mi temiz mi nasıl anlaşılır Çözüm Tesisat firmamız borulara sızdırmazlık testleri uygular bu sayede boru kaçak varsa test sonucunda ortaya çıkar. Gider yani pis su boruları için özel görüntüleme kamera sistemleri kullanmaktayız.

Alt kata su kaçağı var pis mi temiz mi nasıl anlaşılır sorusuna kısa ve anlaşılır şekilde cevap vermeye çalıştık siznde dairenizde bir kaçak problemi var ise İstanbulun neresinde olursanız olun bizi arayın üstelik sabit fiyat garantisi sadece 99 TL .

11 Haziran 2016
4.851 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN