Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Kameralı Tesisat Kontrol

Kameralı Tesisat Kontrol

Kameralı tesisat kontrol yapan İstanbul firması olarak akustik dinleme cihazları , termal kamera ve gider içi görüntüleme kameraları ile servis veriyoruz. Çözüm Tesisat kameralı tesisat kontrolü yaparak noktasal olarak su kaçakarını bulur, tıkanıklıklar açmaktadır.

kamerali-su-kacagi

İstanbul Tesisat Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı su tesisat kaçağı kontrolü yapan firmamız son teknoloji cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir. Kaçak kontrolü veya tespiti yaptıldıktan sonra onarım için yapılması gerekenler ve fiyatı verilir. Kabul edilirse 1 yıl garantili bir şekilde tamiratı yapılmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralı tesisat kontrol bina, ofis, iş yeri su sistemlerinin normale dönmesi için su kaçağı bulan tesisatçı alanında profesyonel cihazlar ile hizmet vermektedir. İş yerini sel basması ile ortaya çıkan suların çekilmesi kadar hangi borudan kaynaklandığı ve bunun tam onarımı da önemlidir. Gürül, gürül akan su borularından, tazyikli veya damlayacak kadar küçük türdeki vakalara karşı cihazlarımız mevcuttur. Kameralı su kaçağı bulan firmalar su borusu analiz cihazları ile teknik destek sağlamakta ve yaptığı çalışmanın arkasında durmaktadır. Suyu kaçıran, akıtan borular için duvar içlerinin ne kadar arkasında olursa olsun onları dinleyebiliriz. Seslerin yoğunlaştığı, arttığı durumlarda yerlerinin tam olarak bulunmasında akustik dinleme cihazları kullanılır. Bu cihazda duvar veya benzeri alanlara gönderilmekte olan radyo frekans dalgalarının cihaza geri gelmesi ile ekranda çok sayıda analiz teknikleri belirir. Bunların ışığında sel baskın onarımı yapabilecek su kaçağı bulan firmalar gibi konularda su kaçağı cihazları yatırım yapmış bulunmaktayız. Evdeki küçük türdeki su kaçaklarının yerlerinin zararsız bulunması için bizi arayınız.

Kameralı tesisat kontrol tekrar binalarda sel, su taşkını olmaması için ayrıca kameralı su kaçağı tespiti ile lağım kanallarında özenli incelemeler yapabilir. Banyo tavanı akıtır ve alt kat komşunun banyosunda lağım suları ile kirlenmeler olabilir. Dairenin sıhhi kanallarında kablo ile sarkıtılmak üzere kullanılacak bir kamera ile sorunu görür ve onarırız.

07 Kasım 2016
2.141 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN