Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Sinanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Sinanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş sinanpaşa su kaçağı tespiti yapan robot kameralı cihazla çalışan su tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Çözüm Tesisat Beşiktaş şubesinden çıkan araçlarla ev ve iş yerlerinde oluşan su sızıntı problemlerini gidermektedir.

Sinanpaşa Cihazla Su Kaçağı Bakan Tesisatçı

Beşiktaş sinanpaşa su kaçağı bulma bulaşık makinesi gider su yollarında inceleme yapılması ve pis su akıtan boruların bulunmasında kameralı su kaçağı tespiti kullanmaktadır. Betonları yavaş bir hızla da olsa ıslatabilir. Makinenin kullanım sıklığına göre bu değişir. Yalnız anlattığımız teçhizat tam konumunu göstermektedir. Hal böyle olunca parça değişimleri ve kırılacak kısımların onarımları dahil hepsi için hızlıca sonuç alıyoruz. Beşiktaş sinanpaşa su kaçağı tespiti mutfak su tesisatlarında kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı olarak hareket etmektedir. Su akıp gittiği noktalardaki ıslaklık kadar kokusu da önemlidir. Atık mı yoksa temiz hatlardan mı geldiği anlaşılabilir ama yeri bulunamaz. Yerinin tespiti içinde ilgili hatlardan hangisine yönelmemiz gerektiğini görürüz. Örneğin, gider içi kılavuz kamera evin içinde lağım kokusu problemi varsa lağım kanallarına bakarız. Tuvaletler, lavabo kanallarında su kaçağı tamiri yani bu alan oldukça geniştir. Musluk su borusunda su kaybı yapan boruları sırf dinleme konusunda gelişmiş ses kaydedici ve bilgisayar analizleri ile yorumlayıcı sistemler ile de destek verebiliriz. Akustik cihaz bunun için on numara çalışma yapmaktadır. Betonların içleri resmen dinlenir. Ses dalgaları cihaz ekranındaki olası şüpheli yerleri görmemizi sağlar.

Beşiktaş sinanpaşa su kaçağı tespiti su borularındaki analizleri gün içinde İstanbul’da tamamlayabilecek su kaçağı bulan firmalar arasındadır. Su kayıpları birkaç farklı aşama ile sonlandırılır. Borulardaki kayıpların kimyasal ile kapatılmasına bakılır ve sistem uygun mu incelenirken, bu mümkün değilse parça değişimleri cihaz araştırması sonucunda oluşan veriler ışığında tamamlanır.  Bir önceki yazımız olan Etiler su kaçağı tespiti şıbemizide inceleyebilir buradan da servis talebinde bulunabilirsiniz.

18 Ağustos 2016
1.164 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN