Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Beşiktaş Etiler Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Etiler Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Etiler su kaçağı tespiti yapan robot cihaz makinalı su tesisatçı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat Beşiktaş şubemizi arayarak aynı gün içinde son teknoloji cihazlarla su arıza tespiti ve tıkanık boru açma hizmeti alabilirsiniz.

Etiler Cihazlı Su Tesisatçı

Beşiktaş Etiler su kaçağı bulma mutfaktaki musluktan suyun az akması gibi şikayetlerde özel teknikler ile sıkıntıları aynı gün içinde bitirebilir. Suyun borudan eksilme problemine neden olan çok sayıda faktör vardır. Sistemin artık zaman aşımına geçmesi yani çürümesi olabilir. Boru eklem parçası çıkmışsa yoğun su gelmesi görülebilir. Bizler su kaçağı bulan tesisatçı vasfı ile dinleme teknolojisi kullanarak o bölgelerdeki belirtileri ses açısından testlere tabi tutarak yerlerini bulmaktayız. Bazen çok küçük sızıntılarda kimyasallar ile onarım da mümkündür. Beşiktaş Etiler su kaçağı tespiti lavabo kanalına atılan kesici niteliğe sahip olan sorunlar nedeniyle ihtiyacınız olan kameralı su kaçağı tespiti çalışmaları yapabilir. Lavabo sistemlerinde su kaçağı yer tespiti genelde sizlerin dairesi ile alakalı yapılır. Sızdırma yapan yer lavabo ayağının genelde altında oluşur. Evye borusunda yeterince zedeleme olursa oradaki parçayı değiştirebiliriz. Yalnız bunu teyit etmek için veya bahsettiğimiz sistemin daha ilerisindeki devam eden atık sistemleri içinde sızdıran yerleri bulmak için kameralı sistemler ile gözlem yapmaktayız. Zaten bu çalışmanın akabinde 10 metreden daha uzun araştırma kapasitesine sahip olan kameralarımız ile problemli kısımları bulmak zor değildir.

Beşiktaş Etiler su kaçağı tespiti “kombi neden su eksiltir?” sorusu için su kaçağı bulan firmalar tam kapasite hizmet üretmektedir. Azot tankı azalmış ise, su tesisatında sızıntı varsa veya hava çekilmesi sırasında su fazla çekilmiş ise, kombi parça arızası varsa bunlar olabilir. Biz özellikle kombi su borularında kimyasal ilaç kullanarak sızdıran yerlerin kapatılması işlemlerinde özel ürünler kullanmakta ve böyle durumlarda en iyi çözümleri sunuyoruz.

17 Ağustos 2016
1.126 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN