Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79 Numaraların üstüne tıklayarak arayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Biz}

Gayrettepe Su Kaçağı Tespiti

Gayrettepe Su Kaçağı Tespiti

Gayrettepe su kaçağı tespiti yapan robot makina cihazlı su tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden su kaçağı bulma yöntemleri uygulanmaktadır. Çözüm Tesisat aynı gün içine Beşiktaş şubesinden çıkan araçlarla Gayrettepe mahallesine servis sağlamaktadır.

Gayrettepe Cihazla Su Kaçağı Bulan Tesisatçı

Beşiktaş Gayrettepe cihazla su kaçağı bulma temiz su gider borusu problemlerini kameralı su kaçağı tespiti ile araştırılmasını yapmaktadır. Tıkanmış ve koku yapan ne kadar içinden pis lağım suları geçen sistemler varsa zamanla patlayabilir ve kırılabilir. Sızdırma yerinin tahmini değil tam olarak bulunması hayati önemde olup, aynı şekilde hemen çözüme kavuşturulması gerekir. Banyo aksesuar arızalarını giderme ve patlayan atık su borularında tamirat yapmada biz kameralar ile gözlem yapmaktayız. Bu sayede sızan kısımları hemen bulmakta ve matkap kullanarak fayanslardan en az zarar vererek o boruya ulaşma işleminin yapılması ve değişimidir. Gayrettepe su kaçağı tespiti uzman tesisat bakım arkadaşlarımız ile su kaçağı bulan tesisatçı olarak en iyi çalışmayı sunmaktadır. Haftanın 7 günü açık su kaçağı tespit cihazı araştırma birimimiz ile “rutubet kokusu nasıl giderilir” sorusu için cevaplar verelim. Bodrum ve bahçe katında rutubet problemi için izolasyon sıkıntıları var mı bakmak lazım. Apartmanın daha yüksek katlarında iseniz, duvar içindeki su tesisatında kaçak arama işlemini kırmadan yapabilmek için örneğin ses dinlemeleri yaparak sızdıran kısım nerede ise onları bulabilir ve su sızıntısını onarabilecek kimyasallar ile tam olarak ortadan kalkmasını sağlayabiliriz.

Gayrettepe su kaçağı tespiti mutfak dolabından su damlaması gibi durumlarda arama, tarama işlemleri yapabilir. Test uygulaması ile şebeke hattında hava merkezli ölçümleri uygulayarak sızan kısımlar bulunmaktadır. Özellikle bizim tercih ettiğimiz madem cihaz ekranında böyle belirtiler var ve onları da onarım yapma konusunda boru içinden ilerleyebilecek ve hava ile teması anında kapanabilecek ürünler kullanırız.

19 Ağustos 2016
1.503 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN